Rozrywka.Goniec.pl > Patrycja Markowska

Patrycja Markowska

Grzegorz Markowski, Patrycja Markowska
24.09.2023 09:44 Grzegorz Markowski świętuje 70. urodziny. Córka pokazała najnowsze zdjęcie piosenkarza

Od dłuższego czasu Grzegorz Markowski nie pojawia się zbyt często w przestrzeni publicznej. Przez problemy zdrowotne wycofał się ze świata show-biznesu, sporadycznie występuje na scenie i nie udziela wywiadów. Jego córka Patrycja Markowska martwi się o jego zdrowie i co jakiś czas zdradza mediom, jak czuje się jej ojciec. Teraz wokalista obchodzi 70. urodziny i z tej okazji piosenkarka postanowiła udostępnić w mediach społecznościowych ich wspólne zdjęcie.  

Grzegorz Markowski
15.09.2023 11:19 Grzegorz Markowski z powodu zdrowia usunął się w cień. Nowe zdjęcie mówi samo za siebie

Przez swój stan zdrowia Grzegorz Markowski wycofał się z życia publicznego. Niemal całkowicie zrezygnował z dawania koncertów, rzadko pojawia się na wydarzeniach kulturalnych, czasem tylko uda mu się wystąpić z córką, Patrycją Markowską. Jednak w ostatnim czasie wydarzyło się coś nieoczekiwanego. W sieci pojawiło się zdjęcie wokalisty, w dodatku w bardzo ciekawym i znanym towarzystwie. 

Grzegorz Markowski
22.08.2023 14:20 Trudno uwierzyć, jak wygląda dziś schorowany Grzegorz Markowski. Zdjęcie zaskoczyło fanów

Grzegorz Markowski w 2021 roku ogłosił niespodziewanie, że nie wyruszy w trasę z okazji 40-lecia zespołu Perfect. Już wtedy krążyły pogłoski o jego problemach zdrowotnych. Muzyk sam nie ukrywał tego, że nie jest już w tak dobrej formie, jak przed laty. Jakiś czas temu jego córka pokazała wspólne zdjęcie z ojcem. Niebywałe, jak dziś wygląda gwiazdor.

Grzegorz Markowski
16.06.2023 10:19 Patrycja Markowska przekazała informacje o ojcu. Zrezygnował z koncertowania, nie chce już występować

Fani Grzegorza Markowskiego, którzy liczyli na kolejny jego duet z córką, muszą pożegnać się z tymi marzeniami. Patrycja Markowska podczas najnowszego wywiadu wyznała, że to już koniec. Nie zobaczymy już gwiazdy Perfectu na scenie.

Patrycja Grzegorz Markowscy
05.06.2023 13:47 Patrycja Markowska pokazała wzruszające zdjęcie z tatą. Fani poruszeni tym widokiem

Grzegorz Markowski kilka lat temu podjął decyzję o zakończeniu kariery muzycznej. Teraz sporadycznie pojawia się na scenie u boku ukochanej córki Patrycji Markowskiej. Wokalistka pokazała ostatnio zdjęcie ojca, które wzrusza do łez.

None
25.04.2023 10:18 Patrycja Markowska zdradziła, w jakim stanie jest Grzegorz Markowski. Nowe wieści nie napawają optymizmem

Patrycja Markowska opowiedziała o obecnym stanie zdrowia ojca. Grzegorz Markowski nie czuje się na siłach koncertować i nagrywać nowe utwory. Lider Perfectu 3 lata temu ogłosił zakończenie kariery. 

Patrycja Markowska
13.04.2023 12:29 Patrycja Markowska zaszalała na ściance. To właśnie jego piosenkarka pocałowała na oczach wszystkich

Na premierze filmu "Skołowani" pojawiło się wiele gwiazd polskiego show-biznesu. Obok licznych aktorów na czerwonym dywanie zjawiła się również Patrycja Markowska, która jakiś czas temu rozstała się z wieloletnim partnerem, Jackiem Kopczyńskim. Wokalistka pojawiła się u boku Jana Macierewicza i w pewnym momencie zaskoczyła wszystkich.

Patrycja Markowska Grzegorz Markowski
09.04.2023 22:39 Grzegorz Markowski zniknął z powodu choroby. Córka pokazała jak teraz wygląda

Patrycja Markowska zasiadła do wielkanocnego stołu w rodzinnym gronie, w którym nie zabrakło jej sławnego ojca, lidera grupy Perfect. Grzegorz Markowski od dłuższego czasu nie pojawia się publicznie, więc zdjęcie na Instagramie, na którym ojciec zapozował w towarzystwie córki, wzbudziło sporo emocji wśród fanów. 

Patrycja Markowska w końcu wyjawiła prawdę o rozstaniu z Jackiem Kopczyńskim.
28.02.2023 23:13 Patrycja Markowska w końcu wyjawiła prawdę o rozstaniu z ukochanym

Patrycja Markowska kilka miesięcy temu rozstała się z Jackiem Kopczyńskim, co wywołało ogromne poruszenie w mediach. Piosenkarka nie ukrywała, że do końca próbowała ratować związek z ojcem swojego syna. Teraz jej ukochany spotyka się z inną, a Patrycja Markowska postanowiła w rozmowie z Magdą Mołek w końcu opowiedzieć, jak wyglądał koniec ich związku.

Patrycja Markowska
24.02.2023 09:47 Patrycja Markowska boi się o przyszłość syna. 15-latek chce iść w ślady sławnych rodziców

Patrycja Markowska niedawno wyjawiła, że rozstała się z Jackiem Kopczyńskim. Para ma 15-letniego syna, który chciałby pójść w ślady rodziców. Piosenkarce bardzo się to nie podoba. 

Patrycja Markowska nie radzi sobie z rozstaniem z partnerem. Na domiar złego martwi się o los syna
10.02.2023 18:47 Patrycja Markowska przeżywa trudne chwile. Najpierw rozstanie, teraz martwi się o syna

Patrycja Markowska w ostatnich miesiącach przechodzi przez bardzo ciężki okres. Piosenkarka rozstała się z wieloletnim partnerem, a on sam zaczął spotykać się już z nową kobietą. Jakby tego było mało, obecnie w dodatku zamartwia się o syna, który przedstawił jej swoje plany na przyszłość.

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński
08.02.2023 13:59 Patrycja Markowska przerwała milczenie po rozstaniu. Piosenkarka nie jest w najlepszej formie

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński rozstali się po ponad 15 latach związku. Nowa partnerka aktora przyznała w jednym z wywiadów, że są parą. Okazuje się, że Patrycja Markowska nie znosi rozstania zbyt dobrze.

grzegorz markowski patrycja markowska
10.11.2022 12:48 Grzegorz Markowski martwi się o córkę. Niepokojące doniesienia obiegły media

Grzegorz Markowski martwi się kłopotami sercowymi swojej jedynej córki, Patrycji. Piosenkarka miała niedawno rozstać się z wieloletnim partnerem i ojcem jej syna, Jackiem Kopczyńskim, co było dla niej ogromnym ciosem. Na szczęście 42-latka w tych trudnych chwilach może liczyć na swojego tatę.

Patrycja Markowska
28.10.2022 11:19 Patrycja Markowska z piwem na cmentarzu w Święto Zmarłych. "Mamy taki rytuał"

Patrycja Markowska niewiele mówi o życiu prywatnym, jednak ostatnio zdecydowała się zdradzić rodzinną tajemnicę. Okazuje się, że Święto Zmarłych spędza w nietypowy sposób. Ten dzień jest dla niej szczególny.

Markowski grzegorz patrycja
18.08.2022 21:33 Top Of The Top Sopot Festival 2022. Występ Grzegorza Markowskiego i Patrycji Markowskiej wywołał wzruszenie, co za scena

Wzruszające sceny podczas występu Grzegorza Markowskiego i Patrycji Markowskiej na Top Of The Top Sopot Festival 2022. Podczas śpiewania kultowego utworu, gwiazdy chwyciły się za ręce. Ojciec i córka dali poruszający występ w Operze Leśnej. Publiczność była zachwycona i nagrodziła artystów gromkimi oklaskami. Top Of The Top Sopot Festival 2022. Wzruszająca scena podczas występu Markowskich Tegoroczny Top Of The Top Sopot Festival stoi pod znakiem silnych emocji. Pierwszy dzień koncertów poświęcony był refleksji na temat pandemii koronawirusa i trwającej w Ukrainie wojny. Podczas drugiego dnia wręczono Bursztynowego Słowika, który tym razem trafił w ręce Michała Szpaka. Czwartek przyniósł kolejne niezapomniane wrażenia - świętowano 25-lecie telewizji TVN. Nie zabrakło występów gwiazd, które od dawna pojawiały się na wydarzeniach organizowanych przez medium. Zagrali m.in. Mrozu, Natalia Przybysz, Kayah, Margaret, czy Mery Spolsky. Z ogromnym entuzjazmem publiczności spotkało się wykonanie kultowego utworu grupy Perfect przez Grzegorza Markowskiego oraz jego córkę Patrycję Markowską. Rodzina w domu i na scenie "Niewiele ci mogę dać" to piosenka, którą na czwartkowy wieczór wybrali Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski. To wyjątkowa chwila - lider Perfectu pojawia się wszak na scenie coraz rzadziej. W jednym z ostatnich wywiadów córka piosenkarza podkreślała, że coraz trudniej jest jej zachęcić ojca do występowania. Na szczęście, udało się w przypadku Top Of The Top Sopot Festival 2022. Podczas wykonywania utworu doszło do wzruszającej sceny. Nieoczekiwanie piosenkarze chwycili się za ręce. Zgromadzeni w Operze Leśnej ze wzruszeniem obserwowali niezwykły gest ojca i córki. Top Of The Top Sopot Festival 2022/TVNTop Of The Top Sopot Festival 2022/TVNTo występ, który z pewnością zapamiętają na długo nie tylko widzowie, ale również sami artyści, którzy bardzo zaangażowali się w to, by wypaść na sopockiej scenie jak najlepiej. Artykuły polecane przez Goniec.pl:Fani oburzeni zachowaniem Michała Szpaka. „Powinien przeprosić”, chodzi o jedno zdjęciePiotr Kraśko nie wróci do „Faktów”? Złe wieści dla skompromitowanego dziennikarzaPiotr Woźniak-Starak zmarł w tragicznych okolicznościach. Tym żyła cała Polska. Dziś obchodzimy rocznicę jego śmierciŹródło: goniec.pl

Patrycja Markowska Grzegorz Markowski
18.08.2022 12:57 Patrycja Markowska zdradziła smutne informacje na temat ojca. Lider zespołu Perfekt wróci na scenę?

Patrycja Markowska (42 l.) wystąpiła na koncercie w ramach Top of the Top Sopot Festival 2022. Jej osobliwy występ odbił się szerokim echem, lecz to nie on stał się tematem numer jeden. Piosenkarka za kulisami widowiska udzieliła kilku wywiadów, podczas których opowiedziała o sytuacji ojca, lidera legendarnego zespołu "Perfekt". Nie miała dobrych wieści. Patrycja Markowska była jedną z piosenkarek, które wystąpiły przed widownią zgromadzoną w sopockiej Operze Leśnej. Jej wokalne popisy nie zdobyły jednak wielkiego uznania wśród zgromadzonej publiczności. Najpierw zaśpiewała cover piosenki Erica Claptona pt, „Layla”. Wykonanie nie przypadło do gustu m.in. Wojciechowi Mannowi. - Rodzinne wrażenie na gorąco po pierwszym dniu Sopot Top of the Top Festival. Od szczytu - znakomity Teatr Muzyczny w Poznaniu, który pozamiatał piosenką "Będzie Plan" Grzegorza Ciechowskiego (gratulacje Barbara Melzer), do dna - całkowite zmasakrowanie "Layli" Erica Claptona przez Patrycję Markowską – napisał Mann za pośrednictwem swojego Twittera.Nie tylko znanemu radiowcowi nie w smak była owa wokalna „masakra” w wykonaniu Markowskiej. W sieci można było przeczytać wiele komentarzy, które były równie krytyczne. „Słyszałem Markowską i od lat, niezmiennie, mam to samo wrażenie. To wokalistka, która istnieje głównie dzięki nazwisku”, „Czy Clapton nie powinien pozwać p. Markowskiej”, „Zgadzam się. Markowska kompletnie położyła cały występ. (…) A Claptona torturowała” – internauci, jak widać, nie mieli litości. Patrycja Markowska oprócz coveru popularnego utworu zaprezentowała publiczności i telewidzom swój najnowszy singiel. Piosenka jest inspirowana kulturą indiańską i powstała we współpracy z zespołem Huu-Ska Luta. Niestety, i to wykonanie widzowie festiwalu ocenili niezwykle chłodno. Córka Grzegorza Markowskiego zdawała się nie przejmować średnim wykonaniem powyższych utworów. Słowa krytyki by może dotrą do niej dopiero za jakiś czas.

Patrycja Markowska
17.08.2022 22:39 Top Of The Top Sopot Festival 2022. Patrycja Markowska w cieniu krytyki. Oburzył się nawet Wojciech Mann

Pierwszy dzień Top Of The Top Sopot Festival 2022 obfitował w wiele cudownych koncertów. Niestety, nie można do nich zaliczyć występu Patrycji Markowskiej. Wokalistka nie uniosła ciężaru kultowej piosenki Erica Claptona. Czasem nie warto porywać się na zbyt ambitne zadania. Przekonała się o tym Patrycja Markowska, która, delikatnie mówiąc, nie zachwyciła swoim wykonaniem popularnego utworu. Top Of The Top Sopot Festival 2022. Patrycja Markowska zawiodła Za nami już pierwszy dzień Top Of The Top Sopot Festival 2022, a zarówno widzowie TVN, jak i publiczność obserwująca wydarzenie na żywo nie może już doczekać się kolejnej dawki silnych muzycznych emocji. Krytycy zachwalali występy Teatru Muzycznego w Poznaniu, a także grupy Lemon z gościnnym udziałem Kuby Badacha. Nie można zapomnieć też o rockowym powerze, którego dostarczyli Lady Pank i Jary Oddział Zamknięty. Niestety, nie wszystkie występy można uznać za udane. Bardzo zawiodła Kayah, która zdecydowanie nie była tego wieczora w formie. Nie lepiej poradziła sobie też Patrycja Markowska. Córka lidera Perfectu wzięła na tapetę utwór "Layla", kultowy numer Erica Claptona. Ambitnie, ale bez możliwości sprostania wyzwaniu. Tak, jak można było podejrzewać, piosenkarce nie udało się oddać nawet części klimatu piosenki. Wojciech Mann krytykuje Patrycję Markowską Wtorkowy występ Patrycji Markowskiej na Top Of The Top Sopot Festival 2022 nie uszedł uwadze Wojciecha Manna, który w gorzkich słowach skrytykował wykonanie "Layli" przez wokalistkę. - [...] do dna - całkowite zmasakrowanie "Layli" Erica Claptona przez Patrycję Markowską - ocenił dziennikarz. W podobnym tonie cover Erica Claptona oceniali również komentatorzy pod postem Wojciecha Manna. Jedyną otuchą dla piosenkarki może być fakt, że niektórzy ocenili, że występ Kayah był jeszcze gorszy.Artykuły polecane przez Goniec.pl:Top of the Top Sopot Festival 2022. Widzowie zażenowani występem Kayah, zbojkotowali ją nawet reporterzyMartyna Wojciechowska zdobyła się na szczere wyznanie. „W ciąży czułam się piękna. Po porodzie już nie”"Magia nagości". 3 sezon kontrowersyjnego programu niedługo w Zoom TV. Znów będą skargi do KRRiT?Źródło: goniec.pl

Patrycja Markowska Grzegorz Markowski
09.08.2022 18:41 Patrycja Markowska szczerze o swoim przyrodnim bracie. Grzegorz Markowski ma nieślubnego syna

Niewiele osób wie, że Patrycja nie jest jedynym dzieckiem Grzegorza Markowskiego - artysta bowiem ma starszego od niej, nieślubnego syna. Okazuje się, że relacje z tym dzieckiem nie należą do najłatwiejszych. Wokalistka zdradziła, co myśli o swoim przyrodnim bracie.

Patrycja Markowska
01.07.2022 09:09 Patrycja Markowska ujawniła przykre informacje. Grzegorz Markowski nie chce już śpiewać i występować

Patrycja Markowska ujawniła, że jej ojciec, dawny lider Perfectu - Grzegorz Markowski, nie chce już dłużej śpiewać i występować na scenie. Piosenkarz ostatecznie postanowił "zejść ze sceny niepokonanym". Mimo presji ze strony fanów, a nawet własnej córki, Grzegorz Markowski podjął już najprawdopodobniej ostateczną decyzję - to koniec jego scenicznej drogi. Patrycja Markowska przekazuje złe wieści Grzegorz Markowski to istna legenda polskiego rocka. Współpracujący z grupą Perfect od początku lat 80., wykreował dziesiątki niezapomnianych przebojów, które poruszały tłumy i stały się symbolem walki o wolność w czasach PRL. Zespół świetnie radził sobie również już po transformacji ustrojowej, zdobywając serca kolejnych pokoleń publiczności, a z jego liderem występować zaczęła wkrótce córka - Patrycja Markowska. Zaledwie trzy lata temu nagrała wraz z ojcem świetnie przyjętą przez fanów płytę "Droga". Widownia rozpalała się do czerwoności, gdy na scenie wokalistka pojawiała się ze swoim rodzicem. Niestety, w programie "Co za tydzień!" w TVN, artystka przekazała wieści, które z pewnością wstrząsną fanami Grzegorza Markowskiego. Wszystko wskazuje na to, że to już koniec jego muzycznej działalności. Legenda odchodzi - Tata już w ogóle nie chce pracować, nie chce śpiewać. Wyciągam go trochę za uszy, mając nadzieje, że to mu doda skrzydeł - wyznała szczerze Patrycja Markowska. Piosenkarka wyjawiła, że zdarza się jej niemal zmuszać ojca do występów na scenie. Na jej najnowszej płycie pojawiła się piosenka "Kieszenie", nagrana w duecie z dawnym liderem Perfectu, co daje jej argument do przekonywania gwiazdora. - Powiedziałam mu: "Słuchaj, nagraliśmy ten kawałek razem, musisz ze mną gdzieś pojechać i zaśpiewać, bo tego wymaga promocja" - zdradziła Patrycja Markowska. Wszystko wskazuje na to, że Grzegorz Markowski jest już po prostu zmęczony swoją karierą. "Zmuszanie" go do koncertowania, z pewnością nie odbije się pozytywnie na jakości jego występów. Może faktycznie czas już dać odpocząć legendzie...Artykuły polecane przez Goniec.pl:Marta z „Rolnik szuka żony” pokazała brzuch kilka dni po porodzie. Fanki nie wierzą własnym oczomUjawniono, ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak. Gwiazda dysponuje niemałym majątkiemTeresa Lipowska jest już zmęczona M jak Miłość? Stwierdziła, że serial nie jest już taki samŹródło: jastrzabpost.pl