Rozrywka.Goniec.pl

"Jeden z dziesięciu"/VOD TVP

Tadeusz Sznuk nagle znacznie schudł, fani są zaniepokojeni. Co się dzieje z gospodarzem "Jeden z dziesięciu"?

15 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Tadeusz Sznuk to żywa legenda Telewizji Polskiej i jedna z ostatnich osób, które pozostały w telewizji publicznej, nie zaprzedając swoich wartości. Prowadzący "Jeden z dziesięciu" od lat cieszy się nieposzlakowaną opinią, a widzowie cenią go za poczucie humoru, profesjonalizm i nieprawdopodobną klasę.

Tadeusz Sznuk jest jedną z najbardziej szanowanych gwiazd TVP

Nie da się ukryć, że Tadeusz Sznuk od dekad uchodzi za jedną z najbardziej poważanych osobistości telewizyjnych w Polsce. Mimo wieloletniej kariery słynnemu prezenterowi udało się uniknąć skandali i medialnego szumu wokół swojej osoby. Niestety, nic nie trwa wiecznie i po prowadzącym widać upływający czas. Widzowie coraz częściej zadają sobie pytanie, czy z Tadeuszem Sznukiem wszystko jest w porządku.

Tadeusz Sznuk urodził się 16 lipca 1943 w Kielcach i pierwsze doświadczenia w zawodzie prezentera zdobył już jako nastolatek, gdy pracował jako lektor i reporter Rozgłośni Harcerskiej. W 1969 roku związał się z Polskim Radiem, gdzie również pracował jako lektor, dziennikarz i komentator. To właśnie Tadeuszowi Sznukowi zawdzięczamy kultową audycję "Lato z Radiem", którą prowadził od 1971 roku.

Niedługo później utalentowany prowadzący trafił do TVP i został jednym z prezenterów programu "Studio 2". W trakcie swojej kariery miał okazję prowadzić wielkie muzyczne imprezy takie jak np. "Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu", czy "Festiwal Piosenki Radzieckiej". Największą popularność zdobył jednak dzięki kultowemu programowi "Jeden z dziesięciu", który prowadzi od 1994 roku.

Tadeusz Sznuk od lat jest on uważany wśród widzów jako synonim klasy, elegancji oraz... poczucia humoru i kultury. Program "Jeden z dziesięciu" w ciągu niemal 30 lat doczekał się już 103. serii.

Tadeusz Sznuk znacznie schudł/
Tadeusz Sznuk znacznie schudł/"Jeden z dziesięciu"/VOD TVP

Tadeusz Sznuk podupada na zdrowiu?

Widzowie w ostatnim czasie zauważyli, że prowadzący znacznie schudł. Nie umknął im uwadze również fakt, że od niedawna prezenter prowadzi program na siedząco, choć przez lata dzielnie stał za konsolą. Zmartwiło ich również, że Tadeusz Sznuk nie odebrał osobiście nagrody dla "Osobowości 25-lecia" na niedawnym plebiscycie Telekamery, organizowanym przez Tele Tydzień. W imieniu prezentera Krystyna Czubówna odczytała specjalny list.

Tadeusz Sznuk znacznie schudł/
Tadeusz Sznuk znacznie schudł/"Jeden z dziesięciu"/VOD TVP

Oficjalnie nie wiadomo, czy popularny prezenter ma jakieś problemy ze zdrowiem, ale widzowie są poważnie zaniepokojeni tym, co dzieje się z uwielbianym 79-letnim prowadzącym.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Roksana Węgiel wkurzyła się nie na żarty. Ucięła plotki raz na zawsze
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Wiśniewski ujawnił, czy chce mieć więcej dzieci. Córka szybko zareagowała
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marcin Wójcik szczerze o tragedii Michała Wójcika z Ani Mru-Mru: "Nie wiem, czy bym tak potrafił"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor podzieliła się wzruszającym wyznaniem. "Wyciska łzy"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Prawda o małżeństwie Łukasza i Edyty Golców wyszła na jaw. "Nie wchodzimy do siebie"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Doda udostępniła poruszający wpis po występie w Sopocie. "Łezka się w oku kręci"
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]