Rozrywka.Goniec.pl > Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk

tadeusz sznuk jeden z dziesięciu
28.01.2023 23:03 Tadeusz Sznuk ujawnił największą tajemnicę "Jednego z dziesięciu". Wiedzieli o tym nieliczni

Tadeusz Sznuk wyjawił jeden z sekretów programu "Jeden z dziesięciu". Wygadał się w sprawie, o której wiedzieli tylko niektórzy uczestnicy i on sam. Poszło o kwestie związane ze słynnym kuferkiem Solidarności.

"Jeden z dziesięciu". Co dzieje się z Tadeuszem Sznukiem? Legendarny prowadzący wygląda coraz mizerniej.
15.12.2022 19:19 Tadeusz Sznuk nagle znacznie schudł, fani są zaniepokojeni. Co się dzieje z gospodarzem "Jeden z dziesięciu"?

Tadeusz Sznuk to żywa legenda Telewizji Polskiej i jedna z ostatnich osób, które pozostały w telewizji publicznej, nie zaprzedając swoich wartości. Prowadzący "Jeden z dziesięciu" od lat cieszy się nieposzlakowaną opinią, a widzowie cenią go za poczucie humoru, profesjonalizm i nieprawdopodobną klasę.

Tadeusz Sznuk
18.06.2022 15:13 "Jeden z dziesięciu". Kultowy teleturniej zniknie z anteny? TVP odpowiada

"Jeden z dziesięciu" to teleturniej, który przez lata zyskał szerokie grono miłośników. 13 czerwca mogliśmy obejrzeć Wielki Finał tego sezonu. Fani programu od razu zaczęli się zastanawiać, czy po wakacjach powrócą nowe odcinki. TVP skomentowało sprawę. "Jeden z dziesięciu" to najdłużej emitowany polski teleturniej. Program ma charakter edukacyjny, w którym najważniejsza jest erudycja obejmująca niemal wszystkie dziedziny wiedzy. W tym teleturnieju liczy się także refleks i umiejętność strategicznego myślenia. W poniedziałek (13 czerwca) telewizyjna „Jedynka” wyemitowała finałowy odcinek kolejnej, 131. edycji. Wygrał go pan Waldemar Pieńkowski, zdobywając 654 punkty. Teraz miłośnicy teleturnieju będą musieli zadowolić się powtórkami. Czy jesienią stacja pokaże nowe odcinki?