Rozrywka.Goniec.pl > Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk

Jeden z dziesięciu
25.01.2024 22:09 "Jeden z dziesięciu". Tadeusz Sznuk zdradził tajemnicę. Wiemy, co znajduje się w torebkach dla uczestników. Totalne zaskoczenie

Najstarsze polskie teleturnieje mają wiele tajemnic, jednak każdy taki sekret w końcu wychodzi na jaw. Owe sprawiedliwe założenie przyjął gospodarz "Jeden z dziesięciu", Tadeusz Sznuk. Pod naporem widzów ujawnił, co znajduje się w torebkach prezentowych wręczanych finalistom pod koniec każdego odcinka. To spore zaskoczenie.

Jeden z dziesięciu
23.12.2023 11:21 Co dalej z "Jeden z dziesięciu"? Tadeusz Sznuk zabrał głos w sprawie

Czy Tadeusz Sznuk dalej będzie prowadził "Jeden z dziesięciu"? W obliczu trudnych do przewidzenia zmian zachodzących w TVP pytania dotyczące teleturnieju piętrzą się bez końca, jednak nieoczekiwanie zmierzył się z nimi sam zainteresowany. Gospodarz przeboju TVP zabrał głos nie tylko na temat trwającej przy Woronicza rewolucji, ale także przyszłości uwielbianej przez Polaków produkcji. Jego słowa mogą być zaskoczeniem.

"Jeden z dziesięciu": "Co znaczy termin fajrant"
19.10.2023 15:26 "Jeden z dziesięciu": "Co znaczy termin fajrant"? Sznuk nie mógł ukryć zdziwienia

Takie obrotu spraw w "Jeden z dziesięciu" nikt się nie spodziewał. Choć wszystko wskazywało na to, że uczestnik udzielił błędnej odpowiedzi, Tadeusz Sznuk musiał przyznać się do pomyłki. Kością niezgody okazało się znaczenie słowa fajrant. Jak z tą zagwozdką w teleturnieju "Jeden z dziesięciu" poradził sobie pan Łukasz?

Tadeusz Sznuk, "Jeden z dziesięciu"
06.10.2023 07:27 "Jeden z dziesięciu". "Jak nazywany jest mąż, którego żona jest chwilowo nieobecna". Gracz wypalił bez namysłu

W ostatnim odcinku “Jeden z dziesięciu” wydarzyła się zabawna i nieoczekiwana sytuacja. Prowadzący Tadeusz Sznuk zaskoczył jednego z uczestników niecodziennym pytaniem. Zawodnik rozbawił gospodarza uwielbianego przez widzów formatu TVP humorystyczną odpowiedzią. 

Jeden z dziesięciu
25.09.2023 17:58 Uczestnik "Jeden z dziesięciu" ujawnił kulisy programu. "To nie jest w porządku"

Jeden z uczestników “Jeden z dziesięciu” postanowił ujawnić kulisy programu. Teleturniej od lat cieszy się nieustającą popularnością, a na każdy odcinek czeka liczna grupa fanów. Niewiele jednak osób zdaje sobie sprawę z tego, jaka atmosfera panuje w studiu i jak zachowuje się wobec jego uczestników prowadzący, Tadeusz Sznuk. O tym wszystkim opowiedział w rozmowie z Plejadą Zbigniew Śliwiński, jeden ze śmiałków biorących udział w teleturnieju.  

tadeusz sznuk jeden z dziesięciu
28.01.2023 23:03 Tadeusz Sznuk ujawnił największą tajemnicę "Jednego z dziesięciu". Wiedzieli o tym nieliczni

Tadeusz Sznuk wyjawił jeden z sekretów programu "Jeden z dziesięciu". Wygadał się w sprawie, o której wiedzieli tylko niektórzy uczestnicy i on sam. Poszło o kwestie związane ze słynnym kuferkiem Solidarności.

"Jeden z dziesięciu". Co dzieje się z Tadeuszem Sznukiem? Legendarny prowadzący wygląda coraz mizerniej.
15.12.2022 19:19 Tadeusz Sznuk nagle znacznie schudł, fani są zaniepokojeni. Co się dzieje z gospodarzem "Jeden z dziesięciu"?

Tadeusz Sznuk to żywa legenda Telewizji Polskiej i jedna z ostatnich osób, które pozostały w telewizji publicznej, nie zaprzedając swoich wartości. Prowadzący "Jeden z dziesięciu" od lat cieszy się nieposzlakowaną opinią, a widzowie cenią go za poczucie humoru, profesjonalizm i nieprawdopodobną klasę.

Tadeusz Sznuk
18.06.2022 15:13 "Jeden z dziesięciu". Kultowy teleturniej zniknie z anteny? TVP odpowiada

"Jeden z dziesięciu" to teleturniej, który przez lata zyskał szerokie grono miłośników. 13 czerwca mogliśmy obejrzeć Wielki Finał tego sezonu. Fani programu od razu zaczęli się zastanawiać, czy po wakacjach powrócą nowe odcinki. TVP skomentowało sprawę. "Jeden z dziesięciu" to najdłużej emitowany polski teleturniej. Program ma charakter edukacyjny, w którym najważniejsza jest erudycja obejmująca niemal wszystkie dziedziny wiedzy. W tym teleturnieju liczy się także refleks i umiejętność strategicznego myślenia. W poniedziałek (13 czerwca) telewizyjna „Jedynka” wyemitowała finałowy odcinek kolejnej, 131. edycji. Wygrał go pan Waldemar Pieńkowski, zdobywając 654 punkty. Teraz miłośnicy teleturnieju będą musieli zadowolić się powtórkami. Czy jesienią stacja pokaże nowe odcinki?