Rozrywka.Goniec.pl

TVP

Tadeusz Sznuk ujawnił największą tajemnicę "Jednego z dziesięciu". Wiedzieli o tym nieliczni

28 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Tadeusz Sznuk wyjawił jeden z sekretów programu "Jeden z dziesięciu". Wygadał się w sprawie, o której wiedzieli tylko niektórzy uczestnicy i on sam. Poszło o kwestie związane ze słynnym kuferkiem Solidarności.

Tadeusz Sznuk zdradził wielką tajemnicę programu "Jeden z dziesięciu"

Tadeusz Sznuk jest prowadzącym programu "Jeden z dziesięciu" od początku jego istnienia, czyli już od 30 lat. Nikt nie wyobraża sobie, by ktokolwiek był w stanie go zastąpić w tej roli, a prezenter nie czuje się, niestety, coraz lepiej.

Sznuk jest jednak prawdziwym ekspertem w kwestii wszystkich sekretów programu. To on stoi często na ich straży i rzadko puszcza parę z ust. Tym razem postanowił jednak poluzować swoje zasady i opowiedzieć o jednej z tajemnic dotyczących upominków.

Pod koniec programu Tadeusz Sznuk zaprasza panią Sylwię Toczyńską, by ta przekazała upominki związane z uczestnictwem w programie. Widzowie otrzymują kuferki m.in. ze słodyczami firmy Solidarność, ale nie tylko. Znajduje się tam coś jeszcze.

- Te pamiątki to, ponieważ państwo pytają ciągle, eleganckie zegarki - przekazał prowadzący w rozmowie z portalem Plotek.pl. Niektórzy mogą więc wyjść bogatsi o wspaniały prezent przygotowany przez twórców programu.

"Jeden z dziesięciu" i legenda Tadeusza Sznuka

"Jeden z dziesięciu" to program emitowany z małymi przerwami od 30 lat. Powstał on na prawach brytyjskiego show "Fifteen to One". W Polsce okrojono liczbę uczestników, ale dzięki temu program nabrał rumieńców i stał się z pewnością szybszy.

Do dziś jest to jeden z najdłużej emitowanych show w polskiej telewizji, który przyciąga kolejne pokolenia fanów - zarówno widzów, jak i uczestników.

Jednym z najważniejszych elementów programu jest prowadzący, czyli Tadeusz Sznuk. Przez lata stał się on ulubieńcem publiczności, a klasa i dobroć z jaką podejmuje graczy zawsze imponowała.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Plotek.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Doda rozpaliła widzów na Polsat Superhit Festiwal 2023. Niebywałe, co stało się na scenie
Czytaj więcej >

Telewizja

Maciej Dowbor bez ceregieli wypalił o Katarzynie Dowbor na koncercie Polsatu. Miszczak się wkurzy
Czytaj więcej >

Telewizja

Polsat Superhit Festiwal 2023. Zaskakujące słowa Agnieszki Chylińskiej przed koncertem
Czytaj więcej >

Telewizja

Miliony Polaków w końcu się doczekało. Dziś wieczorem włączą Polsat i długo nie zmienią programu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dramat Bartka z "Chłopaków do wzięcia". Wielką miłość brutalnie przerwała nagła śmierć
Czytaj więcej >

Telewizja

„Stanley” z "Chłopaków do wzięcia" sam wyremontował swój dom. Włożył w to dużo czasu i pracy
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]