Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Tadeusz Sznuk ujawnił największą tajemnicę "Jednego z dziesięciu". Wiedzieli o tym nieliczni
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 28.01.2023 23:03

Tadeusz Sznuk ujawnił największą tajemnicę "Jednego z dziesięciu". Wiedzieli o tym nieliczni

tadeusz sznuk jeden z dziesięciu
TVP

Tadeusz Sznuk wyjawił jeden z sekretów programu "Jeden z dziesięciu". Wygadał się w sprawie, o której wiedzieli tylko niektórzy uczestnicy i on sam. Poszło o kwestie związane ze słynnym kuferkiem Solidarności.

Tadeusz Sznuk zdradził wielką tajemnicę programu "Jeden z dziesięciu"

Tadeusz Sznuk jest prowadzącym programu "Jeden z dziesięciu" od początku jego istnienia, czyli już od 30 lat. Nikt nie wyobraża sobie, by ktokolwiek był w stanie go zastąpić w tej roli, a prezenter nie czuje się, niestety, coraz lepiej.

Sznuk jest jednak prawdziwym ekspertem w kwestii wszystkich sekretów programu. To on stoi często na ich straży i rzadko puszcza parę z ust. Tym razem postanowił jednak poluzować swoje zasady i opowiedzieć o jednej z tajemnic dotyczących upominków.

Pod koniec programu Tadeusz Sznuk zaprasza panią Sylwię Toczyńską, by ta przekazała upominki związane z uczestnictwem w programie. Widzowie otrzymują kuferki m.in. ze słodyczami firmy Solidarność, ale nie tylko. Znajduje się tam coś jeszcze.

- Te pamiątki to, ponieważ państwo pytają ciągle, eleganckie zegarki - przekazał prowadzący w rozmowie z portalem Plotek.pl. Niektórzy mogą więc wyjść bogatsi o wspaniały prezent przygotowany przez twórców programu.

"Jeden z dziesięciu" i legenda Tadeusza Sznuka

"Jeden z dziesięciu" to program emitowany z małymi przerwami od 30 lat. Powstał on na prawach brytyjskiego show "Fifteen to One". W Polsce okrojono liczbę uczestników, ale dzięki temu program nabrał rumieńców i stał się z pewnością szybszy.

Do dziś jest to jeden z najdłużej emitowanych show w polskiej telewizji, który przyciąga kolejne pokolenia fanów - zarówno widzów, jak i uczestników.

Jednym z najważniejszych elementów programu jest prowadzący, czyli Tadeusz Sznuk. Przez lata stał się on ulubieńcem publiczności, a klasa i dobroć z jaką podejmuje graczy zawsze imponowała.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Plotek.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!