Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Sławomir i Kajra pozostali bez pracy. W telewizji posypały się zwolnienia

3 Lutego 2023

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Sławomir i Kajra nie poprowadzą już śniadaniowego programu Zoom TV. Prawdę mówiąc, nikt go nie poprowadzi, bo format znika z anteny. Wszystko ze względu na wyjątkowo niską oglądalność.

Sławomir i Kajra odchodzą z "Porannego rogala"

"Poranny rogal" Zoom TV miał być porannym show, które mogłoby podjąć rękawicę i konkurować z "Pytaniem na śniadanie" i "Dzień dobry TVN" . Zatrudniono do niego wiele znanych nazwisk, które miały zadecydować o "odebraniu" najważniejszym polskim prywatnym stacjom publiczności.

Okazuje się, że nadzieje były płonne, a popularne twarze nie przyciągnęły przed ekrany zadowalającej liczby widzów. W związku z tym pracę stracili m.in. Sławomir i Kajra . Nie są jednak odosobnieni.

Mowa tu bowiem m.in. o Katarzynie Zielińskiej , Barbarze Kurdej-Szatan , Krzysztofie Skibie , czy Jacku Kawalcu. "Poranny rogal" miał być objawieniem w polskiej telewizji, okazał się jednak nieco czerstwy.

Zoom TV żegna "Porannego rogala"

Program nadawany był od lipca ubiegłego roku. Oglądalności nie można było jednak nawet porównywać z tą, którą cieszą się "Pytanie na śniadanie" i "Dzień dobry TVN".

"Z danych Nielsen Media od 4 lipca do 18 grudnia obejmujących wszystkie emisje wynika, że nadając program, stacja miała średnio 0,27 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ oraz 0,29 proc. w komercyjnej 16-59. Dla porównania, w 2022 roku Zoom TV notował średnio 0,53 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ oraz 0,61 proc. w komercyjnej 16-59" przekazał serwis Press.

Fani, którzy zdążyli zżyć się z ekipą "Porannego rogala" i mieli nadzieję, że program będzie kontynuowany, mają do przełknięcia gorzką pigułkę. Swoich idoli będą mogli jednak oglądać w powtórkach, które wciąż mają być emitowane na antenie Zoom TV.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pomponik.pl, Press.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Jonathan Majors został aresztowany. Miał uderzyć i dusić kobietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Murański po raz pierwszy od śmierci syna pojawił się przed kamerami. Uwagę przykuwa jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Czterech pancernych i psa". Tragiczne informacje, zginął w pożarze domu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Dymna była bliska śmierci. Uratował ją cud, lekarze nie dawali jej żadnych szans
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Kurskich skończyła dwa lata. Nieoczekiwana podróż malca, Joanna Kurska zamieściła zdjęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje syn znanego muzyka. Gwiazdor wydał łamiące serce oświadczenie
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]