Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Ryszard Kotys miał żonę młodszą o 26 lat. Kobieta była wielką miłością aktora

27 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Ryszard Kotys wystąpił w wielu filmach i spektaklach teatralnych, jednak dziś najbardziej znany jest z roli Mariana Paździocha w serialu "Świat według Kiepskich". Prywatnie, aktor był dwukrotnie w związkach małżeńskich. Druga żona trwała przy nim do ostatnich chwil.

Ryszard Kotys i jego wielka miłość

Ryszard Kotys odszedł niespodziewanie pod koniec stycznia 2021 r. pozostawiając miliony fanów w rozpaczy. Choć pod koniec życia zmagał się z problemami zdrowotnymi, nikt nie spodziewał się, że doprowadzą one do tak nieszczęśliwego finału.

Wszyscy kochaliśmy go za kreację Mariana Paździocha w "Świecie według Kiepskich" , choć to nie telewizja była ulubioną pracą gwiazdora. Ten kochał przede wszystkim teatr, który przyniósł mu również pierwszą poważną miłość.

To właśnie tam poznał Barbarę Wojtkowską, wówczas studentkę ASP, która zawróciła mu w głowie. Wkrótce para stanęła na ślubnym kobiercu, a związek zaowocował synem Piotrem. Małżeństwu nie dane było jednak przetrwać.

Po dwudziestu latach Ryszard Kotys wziął rozwód. Życie w samotności doskwierało artyście, ale miał problem z nawiązaniem kolejnej trwałej relacji. Nieoczekiwanie na jego drodze stanęła młodsza o 26 lat aktorka Kamila Sammler.

Szczęście do ostatnich chwil

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Po jednym ze spektakli kobieta została przedstawiona aktorowi, a jego serce zabiło mocniej. Sama Kamila Sammler twierdziła, że zawsze miała słabość do starszych mężczyzn.

Początkowo para zamieszkała w Domu Aktora, ale po tym, jak ukochana Ryszarda Kotysa zaszła w ciążę, postanowiono o wyprowadzce "na swoje". Po przeprowadzce do Łodzi, zakochani przypieczętowali swój związek ślubem.

Kamila Sammler podkreślała, że ceniła w swoim mężu to, że potrafił być jej najlepszym przyjacielem. Odwzajemniała to uczucie, towarzysząc mu do ostatnich chwil, kiedy to odszedł w wieku 88 lat.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: wp.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Magdalena Narożna pochwaliła się swoją figurą. Fani nie mogli oderwać wzroku. "Inspiracja"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Joanna Racewicz zwróciła się do hejterów. "Nie ma zgody na plucie jadem i frustrację"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Mateusz Gessler wreszcie pokazał swoją żonę. Tworzą piękną parę, fani są zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek zdradziła prawdę na temat najmłodszego syna. Fani nie mieli o tym pojęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Paulina Holtz występuje w "Klanie" od 26 lat. Tak przez lata zmieniła się serialowa Agnieszka Lubicz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Julia Wieniawa nie gryzła się w język. Rozlicza się z show-biznesem. "Zepsuty i odklejony"
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]