Rozrywka.Goniec.pl

Emilian Kamiński fot. KAPiF

Produkcja "M jak miłość" pożegnała Emiliana Kamińskiego. "Będziemy tęsknić za twoim uśmiechem"

3 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Emilian Kamiński zmarł w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia 2022 roku. Jego śmierć pogrążyła w żalu nie tylko rodzinę, ale również przyjaciół z serialu "M jak miłość", w którym grał przez ponad 18 lat. Produkcja postanowiła pożegnać go w wyjątkowy sposób.

Emilian Kamiński nie żyje

26 grudnia 2022 roku odszedł Emilian Kamiński . Artysta zmarł w wieku 70 lat w swoim domu w Józefowie. W ostatnich chwilach towarzyszyła mu rodzina i najbliżsi. Mężczyzna od wielu lat zmagał się z poważną chorobą płuc. Na początku 2022 roku przeszedł operację, jednak stan jego zdrowia nie poprawił się na długo.

Emilian Kamiński był nie tylko doskonałym aktorem, ale również reżyserem i dyrektorem Teatru Kamienica. Widzowie doskonale pamiętają go z roli Wojtka, ojca Magdy Marszałek w bijącym rekordy popularności serialu "M jak miłość".

Produkcja "M jak miłość" żegna Emiliana Kamińskiego

Emilian Kamiński pracował na planie telenoweli TVP przez ponad 18 lat. Nic więc dziwnego, że wśród aktorów i producentów serialu miał wielu przyjaciół. Niespodziewana śmierć aktora z pewnością spowoduje szereg zmian w scenariuszu. Nie to jest jednak teraz najważniejsze. W pierwszej kolejności załoga "M jak miłość" postanowiła pożegnać kolegę w specjalnym odcinku serialu.

- Drogi Emilianie, będziemy tęsknić za twoim uśmiechem, wspaniałym poczuciem humoru i życzliwością, którą obdarzałeś wszystkich wokół. Z wielkim żalem żegnamy cię, przyjacielu. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i sercach naszych widzów - słyszymy w materiale z "Kulis M jak miłość".

W dalszym ciągu nie wiadomo, jaki los czeka serialowego Wojtka Marszałka. Jeśli wierzyć plotkom, decyzje w tej sprawie mają zapaść tuż po przerwie świątecznej produkcji serialu, czyli po 10 stycznia 2023 roku.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Ida Nowakowska zabrała głos ws. reportażu o Janie Pawle II. Powiedziała, co sądzi o papieżu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Bartłomiej Nowosielski przeszedł skomplikowany zabieg. Tadeusz z "M jak miłość" schudł 30 kilo
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Przez lata grał Janusza Tracza w "Plebanii". Jak wygląda życie Dariusza Kowalskiego?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Tomaszewska miała groźny wypadek. Gwiazda TVP ujawniła niepokojącą prawdę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maciej Kurzajewski odwiedził wnuczkę i syna. W sieci pojawiło się piękne zdjęcie, fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poruszona Krystyna Janda napisała do posłanki Magdaleny Feliks. Padły wymowne słowa
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]