Rozrywka.Goniec.pl

Instagram: @paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz rozpłakała się podczas relacji na żywo. Nagle emocje wzięły górę

25 Listopada 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Paulina Smaszcz w czwartek 24 listopada zorganizowała na swoim Instagramie live'a, w którym rozmawiała ze swoimi fankami, m.in. o szkoleniach, które organizuje dla kobiet. W trakcie długiej relacji poruszyła także temat hejtu, którego w ostatnim czasie często pada ofiarą. W pewnym momencie celebrytka zaczęła płakać.

Paulina Smaszcz do niedawna była dość anonimową dziennikarką, znaną głównie z małżeństwa z Maciejem Kurzajewskim. Choć funkcjonowała w telewizji od lat, nie zdobyła jakiejś ogromnej popularności... co udało jej się naprawić, gdy jej były małżonek związał się z Katarzyną Cichopek .

Nagłe zainteresowanie jej osobą, gdy zaczęła komentować nowe życie Macieja Kurzajewskiego , zapewniło jej większą popularność, niż kiedykolwiek. To z pewnością przełożyło się na większą ilość zarówno fanów, jak i hejterów. Ostatnio gwiazda na swoim Instagramie zorganizowała live'a, w którym opowiadała internautkom o warsztatach dla kobiet w połowie biegu życia.

W trakcie relacji pojawiło się mnóstwo komentarzy i pytań od fanek. Jedna z wiadomości sprawiła, że "kobieta petarda" zaczęła płakać. Dotyczył jej charakteru i osobowości. Celebrytka otrzymała komentarz od fanki, która napisała wprost, że ją podziwia i jest dla niej oraz jej koleżanek wzorem do naśladowania.

- Czy wie pani o tym, że jest pani wzorem dla wielu kobiet. W pracy przy kawie rozmawiamy o pani i kibicujemy - napisała fanka Pauliny Smaszcz.

Celebrytka, czytając komentarz, nagle zamilkła i z jej oczu zaczęły cieknąć łzy. Przez dłuższy moment nie mogła powstrzymać emocji, przez co obserwatorzy pocieszać ją w komentarzach. Paulina Smaszcz podziękowała za słowa i zakończyła w kilku zdaniach live. Relacje można wciąż obejrzeć na jej Instagramie.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Nie żyje syn znanego muzyka. Gwiazdor wydał łamiące serce oświadczenie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maciej Kurzajewski w objęciach tajemniczej blondynki. Wszystko się wydało
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Doda przekazała smutne wieści. Jej rodzina przechodzi trudne chwile
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Danuta Martyniuk pokazała ogród. Zaskakujący widok w domu króla disco polo
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Religia na maturze? Ida Nowakowska nie ma wątpliwości, czy to dobry pomysł
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Steffen Möller zniknął z telewizji z dnia na dzień. Wydało się, co teraz robi gwiazdor "M jak miłość"
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]