Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Niespodziewana zmiana w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nowa jurorka w programie
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 28.09.2023 13:20

Niespodziewana zmiana w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nowa jurorka w programie

Jury programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
kadr z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat Box Go

Nowy sezon "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pełen jest mniej lub bardziej udanych niespodzianek. Kolejna dotyczy składu jury, który od następnego odcinka show Polsatu ulegnie zmianie. Jeden członek komisji jurorskiej zostanie zastąpiony przez znaną aktorkę. Kogo zobaczymy w jury "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Kontrowersyjny 19. sezon "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

19. sezon "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" od początku budził sporo kontrowersji, o których pisano nawet w brytyjskiej prasie. Oskarżono produkcję o rasizm, ponieważ bohaterowie show (m.in. Kuba Szmajkowski) byli pomalowani czarną farbą, gdy mieli wcielać się w ciemnoskórych piosenkarzy. Ten ruch przez część widzów i dziennikarzy został uznany za oburzający.

W nowych odcinkach "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w skład komisji oceniającej wchodzą Małgorzata Walewska, Robert Janowski i Paweł Domagała. Ostatniego z wymienionych nie zobaczymy w kolejnym odcinku. Kto za panelem jurorskim zastąpi Pawła Domagałę?

Skandaliczne sceny na antenie TVP. "Pan jest chamem"

Kolejne zmiany w jury "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Decyzją Polsatu w kolejnym odcinku show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zobaczymy aktorkę, która fani formatu mieli już okazję poznać. Nie będzie to jednak ani zwolniona Katarzyna Skrzynecka, ani znana z pierwszej edycji Katarzyna Kwiatkowska. 

Do jury "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie po raz pierwszy dołączy aktorka, która była uczestniczką 2. edycji programu emitowanego w 2014 roku. Pełniła także funkcję jurorki zastępczej w 9. serii, gdy jednorazowo zastąpiła Małgorzatę Walewską. O kim mowa?

Kto został nową jurorką "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Nową jurorką "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zostanie gwiazda serialu "Przyjaciółki", Joanna Liszowska. Tym razem również pojawi się w charakterze jurorki rezerwowej. Aby ocenić wokalne zmagania uczestników, zasiądzie w fotelu Pawła Domagały.

Polsat nie podał przyczyn tej roszady. Pamiętacie poprzednie występy Joanny Liszowskiej w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Jej fani wciąż mają nadzieję, że w końcu uda jej się wywalczyć posadę jurorki na dłużej, niż tylko jeden odcinek.