Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Michał Szpak stał się obiektem uczuć mężatki. Kobieta ma nawet dziecko
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 12.06.2022 09:19

Michał Szpak stał się obiektem uczuć mężatki. Kobieta ma nawet dziecko

Michał Szpak
TRICOLORS/East News

Michał Szpak podzielił się prywatną wiadomością, jaką otrzymał w swoich mediach społecznościowych. Jej nadawcą była kobieta, która wyznała piosenkarzowi miłość. Opowiedziała też o tym, że ma męża i dziecko.

Michał Szpak był z pewnością zaskoczony, gdy kobieta stwierdziła, że chciałaby, żeby jej córka była kiedyś podobna do niego.

Michał Szpak publikuje list od zakochanej fanki

Michał Szpak to jeden z najzdolniejszych polskich wokalistów młodego pokolenia. Laureat drugiego miejsca w pierwszej edycji "X Factor" rozkochał w sobie widzów i zyskał sympatię głosujących, przegrywając jedynie z Gienkiem Loską.

Kariera artysty rozkwitała w oczach, a wkrótce wokalista został reprezentantem Polski na konkursie Eurowizji, gdzie zdołał osiągnąć ósme miejsce - jedno z najlepszych w historii polskich startów.

Michał Szpak cieszy się niezliczonym gronem fanów, którzy ubóstwiają jego muzykę i osobowość. Uczucia niektórych z nich sięgają dużo głębiej, o czym zdołał przekonać się sam artysta w ostatnim czasie.

Piosenkarz otrzymał w mediach społecznościowych prywatną wiadomość, w której wyznano mu miłość. Zdecydował podzielić się listem publicznie.

Mężatka wyznaje miłość Michałowi Szpakowi

Z zaskakującej treści listu do Michała Szpaka dowiadujemy się, że jego nadawczyni już od dłuższego czasu była zakochana w piosenkarzu, choć jak podkreślała, czysto platonicznie. Zdecydowała się jednak o o tym poinformować.

- Nie wiem, czy to przeczytasz, ale w myślach wyobrażałam siebie, że kiedyś Ci to powiem. Pokochałam Cię od pierwszego wejrzenia już kilka lat temu. Serce zmiękło, kiedy zobaczyła niepewnego siebie chłopca, w pięknych długich włosach i pomalowanych paznokciach - napisała.

Fanka Michała Szpaka poinformowała go, że jest mężatką oraz, że ma dziecko. Co więcej, chciałaby, by jej córka była takim człowiekiem jak jej idol.

- Moja córka ma teraz 9 lat, śpiewa, ubiera się w skóry i tak bardzo chciałabym, żeby czerpała wzorce z takich ludzi jak Ty. Wszyscy mnie strofują, że za dużo jej pozwalam, że to źle wygląda ale mam nadzieję, że kiedyś będzie taką wrażliwą, kolorową i empatyczną osobą jak Michał Szpak - wyjawiła w swojej wiadomości kobieta.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: jastrzabpost.pl