Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Małgorzata Ostrowska-Królikowska wydała oświadczenie. Odpowiedziała Joannie Opoździe
Irmina Jach
Irmina Jach 08.07.2022 08:05

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wydała oświadczenie. Odpowiedziała Joannie Opoździe

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Joanna Opozda
TRICOLORS/East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska znalazła się w ogniu krytyki po medialnej pyskówce z Joanną Opozdą. Wdowa po Pawle Królikowskim twierdziła, że zaprosiła matkę swojego wnuka na rodzinny zjazd - ta stanowczo zaprzeczyła tym doniesieniom. Gwiazda "Klanu" - swoim zwyczajem - postanowiła nie komentować sprawy. Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawił się jednak bardzo wymowny wpis.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdecydowanie nie pomogła Joannie Opoździe w aklimatyzacji w rodzinie. W jednym z wywiadów żona Antka Królikowskiego przyznała, że nie miała okazji poznać znanej teściowej. Kiedy wyszło na jaw, że świeżo upieczony ojciec nie był wierny małżonce, gwiazda "Klanu" stała murem za synem.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska upokorzyła Joannę Opozdę?

Ostatnio Małgorzata Ostrowska-Królikowska miała wyciągnąć do Joanny Opozdy dłoń na zgodę. Według tygodnika "Na Żywo" gwiazda "Klanu" chciała, żeby "Vincent i Joasia mogli skorzystać ze świeżego powietrza i pięknych okoliczności przyrody" w domu w Kudowie.

- To miłe, ale nic mi o tym nie wiadomo. Nikt nas do Kudowy nie zapraszał. Dowiedziałam się o tym pomyśle z mediów - zdementowała doniesienia żona Antka Królikowskiego. Tabloidy dotarły do informacji, że rezydencja nie jest miejscem przyjaznym dla młodej mamy - syn Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej ma regularnie gościć w nim kochankę.

Do plotek odniosła się także Małgorzata Ostrowska-Królikowska. - Kochani, w odpowiedzi na wiadomości od was pragnę oświadczyć, iż w ostatnim czasie nie udzielałam żadnego wywiadu. Nie zamierzam się szczegółowo odnosić do medialnych plotek. Miłych wakacji i spokoju ducha - napisała na Instagramie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Instagram @malgorzata_ok

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała zdjęcie z synową

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie poprzestała na oświadczeniu - w mediach społecznościowych aktorki pojawiło się zdjęcie z Joanną Jarmołowicz. Przypomnijmy, że młoda aktorka, która niegdyś była w związku z Antkiem Królikowskim, obecnie spotyka się z Janem Królikowskim, z którym doczekała się dziecka.

- Po powrocie z krótkiego urlopu spotkanie i kawa z Joanną Jarmołowicz. Mamy tyle do omówienia - napisała Małgorzata Ostrowska-Królikowska pod albumem fotografii, które wyraźnie wskazują, że teściową i synową łączy głęboka relacja. To pstryczek w kierunku osamotnionej Joanny Opozdy?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl