Rozrywka.Goniec.pl

TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Krzysztof Rutkowski zdradził, skąd ma pieniądze. Nie ukrywa, że stać go na luksusy

8 Lutego 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

Krzysztof Rutkowski stał się znany dzięki swojej działalności detektywistycznej. Okazuje się jednak, że zyski z prowadzenia prywatnego biura detektywistycznego to tylko część miesięcznych zarobków celebryty. Przedsiębiorczy "detektyw bez licencji" zgromadził już spory majątek dzięki swoim inwestycjom.

Słynny były detektyw od kilku lat jest szczęśliwym mężem Mai Pilch , z którą wspólnie wychowuje syna. Małżeństwo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, chwaląc się m.in. drogimi samochodami i luksusowymi ubraniami. Wiele osób zastanawia się, skąd znana para ma na to pieniądze.

Rutkowski zaczynał swoją karierę zawodową od pracy w milicji, a następnie założył prywatną agencję detektywistyczną. Praca przy rozwiązywaniu trudnych i medialnych spraw dała mu rozgłos i sprawiła, że z czasem stał się również znanym celebrytą.

Krzysztof Rutkowski zajmuje się m.in. skupem i sprzedażą mieszkań

Okazuje się jednak, że działalność związana biurem detektywistycznym nie jest jedynym źródłem dochodów Krzysztofa Rutkowskiego i jego rodziny. W rozmowie z "Super Expressem" celebryta ujawnił, że od lat jest także przedsiębiorcą i udziałowcem dobrze prosperujących firm.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Jestem nie tylko właścicielem biura detektywistycznego, lecz działam też w branży konsultingowej, doradczej, a także medialnej. Jestem również większościowym udziałowcem portalu i telewizji „patriot 24”, jak również „nasza wielkopolska” – ujawnił Rutkowski.

To jednak jeszcze nie koniec dochodowych zajęć Krzysztofa Rutkowskiego. "Detektyw bez licencji" zajmuje się także deweloperką i skupuje mieszkania, które później remontuje i sprzedaje z zyskiem, a na jednej takiej transakcji jest w stanie zarobić nawet kilkaset tysięcy złotych.

 – Kupuje apartamenty w Polsce, ale i za granicą, np. w Grecji. [...] Cały czas obracam gotówką – dodał.

Krzysztof Rutkowski: "Ja bardzo ciężko pracuję i nie mam zamiaru żałować sobie i swojej rodzinie"

Krzysztof Rutkowski jest właścicielem m.in. domu pod Łodzią, pałacu na Dolnym Śląsku i kolekcji luksusowych samochodów. Celebryta lubi luksus i nie widzi nic złego w wydawaniu fortuny na drogie gadżety czy ubrania.

Każdy z nas jeżeli ma możliwość i dostęp do luksusu, powinien z niego korzystać. Ja bardzo ciężko pracuję i nie mam zamiaru żałować sobie i swojej rodzinie na coś, co jest w zasięgu mojej ręki – wyznał.

Były detektyw przyznał jednak, że w jego życiu były momenty, gdy brakowało mu pieniędzy. Dziś jednak jego firmy "osiągnęły bardzo dobry pułap ekonomiczny", a Krzysztof Rutkowski nie ma zamiaru żałować sobie przyjemności.

Nie będę sobie żałował na drogie ciuchy i luksus, bo mnie na nie po prostu stać – podkreślił.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Super Express

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Joanna Krupa zamieściła na Instagramie zadziwiające zdjęcie. Jej przyjaciele są zaniepokojeni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz nie spełni swojego marzenia? Rodzinę gwiazdy obiegła przykra wiadomość
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Rozenek ma dług wdzięczności wobec Małgorzaty Rozenek. Wyjawił, co robi dla niego była żona
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Tomasz Komenda walczył o potężne odszkodowanie, kwota robi wrażenie. Ile finalnie otrzymał?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Bosacka nie gryzła się w język, wypunktowała płatki Viki Gabor. "Przetworzony chłam"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anita Werner skończyła 45 lat. Bardzo dba o sylwetkę, zdradziła swój sekret
Czytaj więcej >
Monika Majko

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]