Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Julia Wieniawa zaskoczyła kreacją na pierwszą komunię świętą swojej siostry. Fani wpadli w zachwyt
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 08.05.2022 22:04

Julia Wieniawa zaskoczyła kreacją na pierwszą komunię świętą swojej siostry. Fani wpadli w zachwyt

julia wieniawa pierwsza komunia święta
Instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa zaskoczyła wszystkich swoją kreacją na pierwszą komunię świętą swojej siostry. Aktorka postawiła na letnią elegancję, a jej wybór bardzo spodobał się fanom. Całość zwieńczyła torebką Chanel za aż 12 tysięcy złotych, a podczas uroczystości pokomunijnej spotkała starego znajomego.

Siostra Julii Wieniawy, Kornelia, w tym roku przystępowała do pierwszej komunii świętej. Dzięki kontaktom aktorki, mogła mieć zorganizowaną pokomunijną zabawę w restauracji jednego ze znanych polskich tancerzy.

Julia Wieniawa zachwyciła kreacją na pierwszą komunię świętą

Julia Wieniawa świętowała pierwszą komunię świętą swojej siostry, Kornelii. Na uroczystość zabrała również swojego partnera, Nikodema Rozbickiego, z którym jest w związku od listopada 2020 roku.

Aktorka postawiła na bardzo klasyczną, elegancką i letnią stylizację. Założyła pastelowo żółtą sukienkę na wąskich ramiączkach, a całość zwieńczyła właściwie jednym dodatkiem, czyli torebką Chanel za 12 tys. zł.

Wybrała również szpilki w cielistym kolorze, na dłonie nałożyła srebrne pierścionki, a na szyję założyła perłowy naszyjnik, który pięknie komponował się z całym zestawem i dodawał sznytu.

Choć większość fanów była zachwycona prezentowanym strojem, to nie wszyscy uważali, że tak powinno ubierać się na uroczystość pierwszej komunii świętej - odsłonięte ramiona są niezgodne z etykietą panującą w kościele.

Gwiazda dnia, czyli Kornelia, została ubrana w klasyczną białą i tiulową sukienkę komunijną, miała na głowie wianek, a na ramionach futerkową narzutkę.

Dzięki kontaktom Julii Wieniawy, jej siostra mogła świętować swój wielki dzień w restauracji Stefano Terrazzino, który niegdyś był tanecznym partnerem aktorki w "Tańcu z gwiazdami".

Z pewnością Julia Wieniawa dobrze spędziła ten czas, a teraz wyleciała na wakacje do cieplejszego miejsca, by nacieszyć się wiosennym słońcem.

julia wieniawa komunia 1
Instagram/juliawieniawa

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl