Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Edytę Górniak i Roberta Janowskiego połączyło "Metro". Jak dziś wyglądają ich relacje?
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 16.09.2023 13:24

Edytę Górniak i Roberta Janowskiego połączyło "Metro". Jak dziś wyglądają ich relacje?

Robert Janowski, Edyta Górniak
KAPiF

Edyta Górniak i Robert Janowski to odtwórcy głównych ról “Metra”. Krążyły plotki, że spotykali się także poza teatrem, ale nigdy nie potwierdzili tych doniesień. Przez lata utrzymywali ciepłe stosunki, a jak teraz wygląda ich relacja?

Edyta Górniak i Robert Janowski poznali się na planie "Metra"

Przed laty krążyły plotki o tym, że Edyta Górniak w sekrecie spotykała się ze swoim kolegą z planu musicalu “Metro”, Robertem Janowskim. O 11 lat starszy aktor był wówczas mężem Katarzyny Kalicińskiej. Nic nie wskazuje jednak na to, żeby relacje Janowskiego i Górniak były powodem rozpadu pierwszego małżeństwa wieloletniego prowadzącego “Jaka to melodia”. Wydaje się, że tą dwójkę łączyła wyłącznie serdeczna przyjaźń i porozumienie dusz.

Córka Lewandowskich przyłapała ich i zrobiła zdjęcie. Wszystko jest już jasne

Liczne związki Edyty Górniak

W życiu miłosnym Edyty Górniak przez lata zawitało wielu mężczyzn. Wokalistka spotykała się między innymi z aktorem Dariuszem Kordkiem, dziennikarzem Piotrem Kraśką, Robertem Kozyrą czy Adamem Sztabą. W rzeczywistości ta lista jest o wiele dłuższa.

Gwiazda w 2005 roku poślubiła Dariusza Krupę, z którym ma syna Allana. Wielokrotnie zmieniała również miejsce zamieszkania, chociaż zaczną część życia spędziła w Warszawie i Londynie, to przez jakiś czas mieszkała w Krakowie, Los Angeles czy w Zakopanem.

Robert Janowski o Edycie Górniak

Robert Janowski o Edycie Górniak wypowiada się w samych superlatywach. - Edyta ma światowy głos i szkoda tylko, że nie zrobiła międzynarodowej kariery - powiedział Janowski. Gdy w 2016 roku przegrała w preselekcjach do Eurowizji z Michałem Szpakiem i Margaret, Janowski dopatrywał się winy w doborze repertuaru.

- Dla mnie Edyta zawsze będzie kimś, kto ma światowy potencjał. Mogłaby śpiewać na każdej scenie świata. W duecie z Celine Dion wcale nie wypadałaby blado. Dorównuje absolutnie każdej piosenkarce na świecie. Jednak nie miała szczęście do repertuaru. Jeśli miałbym stworzyć ranking najlepszych głosów w Polsce, to właśnie Edyta jest według mnie najwybitniejszą wokalistką - mówił Robert Janowski w wywiadzie z “SHOW”.