Rozrywka.Goniec.pl

KAPIF

Edward Miszczak zabrał głos ws. Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego. Wrócą do Polsatu?

8 Marca 2023

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Edward Miszczak w najnowszym wywiadzie, którego udzielił reporterce Jastrząb Post, zabrał głos w sprawie możliwości dalszej współpracy z Katarzyną Skrzynecką i Piotrem Gąsowskim. Okazuje się, że nie wszystko jest dla nich stracone.

Edward Miszczak zabrał głos ws. Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego

Katarzyna Skrzynecka przez 9 lat była związana ze stacją Polsat, do której przeniosła się z TVN . Najpierw pojawiła się w programie "Twoja twarz brzmi znajomo " jako uczestniczka, a potem została zaangażowana do kolejnych edycji w roli jurorki. Niestety niedawno podziękowano jej za współpracę i, dość nagle, aktorka została bez pracy.

- Dziękuję @polsatofficial za piękny i bez wątpienia największy bukiet kwiatów, jaki w życiu dostałam. Nowy Rok przyniósł dla mnie, jak się okazuje, "nowe zmiany" … Będę tęsknić. Bardzo. Dziękuję Wam za piękne 9 lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej Artystycznej Podróży w charyzmatycznym Show "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO" @twojatwarzbrzmiznajomo To dla mnie Zaszczyt, że mogłam współtworzyć je z Wami Nowej Ekipie z serdecznego serca życzę POWODZENIA i takiej zawodowej muzycznej RADOŚCI , jaką ja celebrowałam ze Szczerym Zakochaniem przez ten Piękny Czas w TTBZ - napisała celebrytka w swoich mediach społecznościowych po zaskakującym zwolnieniu.

Biedronka wprowadza zmiany w regulaminie, wielu klientów się zdziwi

Poważne zmiany w Biedronce, zacznie się już za chwilę. Klienci muszą o tym wiedzieć

CZYTAJ DALEJ

Wrócą do Polsatu?

Piotr Gąsowski , kiedy dowiedział się o zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej, postanowił zachować się honorowo i odejść wraz z przyjaciółką. Nieoficjalnie się mówi o tym, że jedynie uprzedził w ten sposób decyzje produkcji programu, która i tak chciała mu podziękować.

- Cześć Kochani! Mówi się często: "czas na zmiany"… Podziękowano Kasi… To ja też Kasiu najserdeczniej, jak umiem Tobie dziękuję… za wszystko, za Twoje serce i talent, autoironię, kreatywność i wrażliwość… obawiam się, iż bez Ciebie… ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie, Twojego serdecznego Kumpla, "nieznajomą twarz" - napisał w sieci wieloletni prowadzący "Twoja twarz brzmi znajomo".

Edward Miszczak wypowiedział się w sprawie przyszłości Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego

Nieoficjalnie roszady w składzie uwielbianego programu Polsatu zainicjowane zostały przez Edwarda Miszczaka , który żegnał się z ludźmi, którzy kiedyś go "zdradzili" odchodząc z zarządzanego przez niego TVN-u do konkurencyjnej stacji. W najnowszym wywiadzie obecny dyrektor programowy Polsatu zdradził, czy widzi jeszcze miejsce dla Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego.

- Pracujemy nad jesienią, ale to dopiero początek pracy. Kończymy start wiosny, zawsze na początku są jakieś drobne perturbacje, trzeba się z nimi zmierzyć. Mamy dwie rywalizujące ze sobą platformy, bo z jednej strony telewizja, z drugiej streaming. Ale jesień przed nami. Wtedy będzie więcej wiadomo - powiedział Edward Miszczak , tłumacząc niejako niedawne roszady, których "ofiarami" padły gwiazdy "Twoja twarz brzmi znajomo".

Reporterka postanowiła wprost zapytać o Katarzynę Skrzynecką i Piotra Gąsowskiego. Czy jest szansa, aby uwielbiany duet pojawił się jeszcze na ekranach widzów Polsatu?
- Pojadę do Pytii, to zapytam - odpowiedział wymijająco dyrektor, który tym samym ani nie potwierdził, ani nie zaprzeczył możliwemu powrotowi gwiazd. Czyżby była szansa na to, że jeszcze zobaczymy tę dwójkę w jakimś programie stacji?

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca: https://twitter.com/GoniecPL   

Źródło: Jastrząb Post

świeca

Nie żyje były członek kultowego polskiego zespołu. Fani pogrążyli się w rozpaczy

CZYTAJ DALEJ
Zaginął 16-letni Kacper Lipa

Kacper Lipa zaginął. Policja prosi o pomoc w znalezieniu 16-latka

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Tak zmienił się zwycięzca "The Voice Kids". Aż trudno uwierzyć, jak dziś wygląda
Czytaj więcej >

Telewizja

"Dzień dobry TVN". Niecodzienna wpadka Marcina Prokopa. Dorota Wellman nie mogła powstrzymać śmiechu
Czytaj więcej >

Telewizja

"Nasz nowy dom". Samotna matka dostała nie tylko remont. Pierwszy taki przypadek w historii programu
Czytaj więcej >

Telewizja

Zacznie się już dziś o 20. Miliony Polaków usiądą przed telewizorami, same hity
Czytaj więcej >

Telewizja

Grzegorz Kajdanowicz się nie hamował. Wystarczyła chwila, "Fakty" TVN "zmiażdżyły" TVP
Czytaj więcej >

Telewizja

"Kuchenne rewolucje". Ostra kłótnia Magdy Gessler i właściciela lokalu. "Coś nieprawdopodobnego"
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]