Rozrywka.Goniec.pl

Instagram @dominikagwit

Dominika Gwit pochwaliła się nowym wózkiem dla synka. Jego cena zaskoczyła fanów

17 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Dominika Gwit na Instagramie gorliwie relacjonuje swoją macierzyńską przygodę. Dzieli się radami, wskazówkami, zwierzeniami i… zdjęciami z wózkami dziecięcymi w roli głównej. Debiut w mediach społecznościowych (krótko po porodzie ukochanego syna artystki) zaliczył już jeden, a teraz na specjalny post zasłużyło kolejne dziecięce cacko. Czemu nowy wózek zawdzięcza tak dużą uwagę i (ile kosztuje? Można się zdziwić. 

Dominika Gwit wraca do pracy

Dominika Gwit z radością przeżywała pierwsze miesiące z nowo narodzonym maleństwem. Emocje nieco już okrzepły, a aktorkę znów zaczęło ciągnąć na scenę. Na szczęście z wzajemnością. Dominika Gwit powraca na deski teatru w dwóch nowych spektaklach, o czym szczerzej opowiedziała tutaj. 

Dominika Gwit. Fot. Instagram @domonikagwit.jpg

Artystkę z obsadą sztuk będzie grać w teatrach w całej Polsce. Podróżowanie po kraju nie będzie jednak związane tylko z pracą. Dominika Gwit zamieściła na Instagramie specjalny wpis, który poświęciła zbliżającym się wojażom o charakterze rodzinnym. 

Lidl

Lidl rozbił bank, takich okazji dawno nie było. Polacy będą walić drzwiami i oknami

CZYTAJ DALEJ

Dominika Gwit zabierze synka do dziadków

Dominika Gwit w natłoku zawodowych i matczynych obowiązków zawsze znajduje czas, by na Instagramie podzielić się kadrami ze swojego życia. 

Niektóre mają charakter mniej lub bardziej zawoalowanej reklamy. Tak było w przypadku niewinnej opowieści o zbliżających się wizytach z dzieckiem u babć i dziadków. 

- Dzień dobry Kochani! Ślę dużo uśmiechu i radości! Po pierwsze dlatego, że idzie wiosna, a po drugie dlatego, że po raz pierwszy jedziemy do dziadków! A dziadkowie rozstrzeleni po całej Polsce! Jedni na Pomorzu, drudzy na Zagłębiu! W związku z tym nasz Synek ma wszędzie swoje fury, żeby łatwiej było się nam przemieszczać. I tak u dziadka na Zagłębiu mamy najnowszą propozycję - napisała Dominika Gwit, po czym wymieniła nazwę producenta i zaczęła wychwalać zalety sprzętu - m.in. lekkość, zwinność oraz możliwość składania "spacerówki" jednym ruchem. 

Dominika Gwit pokazała nowy wózek

Dominika Gwit pokazała sprzęt w pełnej okazałości (brakowało jedynie głównego użytkownika). Fani momentalnie podjęli się internetowego śledztwa dotyczącego opisanego prezentu. Okazało się, że wózek wcale nie należy do towarów, na jakie mogą pozwolić sobie tylko najlepiej usytuowani. 

Nowy wózek Dominiki Gwit, jak wynika z cen w sieci, kosztuje "tylko" 2159 złotych. Słowo "tylko" nie jest przypadkiem, bowiem ceny najnowszych i najmodniejszych modelów oscylują wokół 5 tysięcy złotych, a więc ponad dwukrotnie więcej. Tym razem nie rozpętała się  afera, która wybuchła w sekcji komentarzy, gdy celebrytka pochwaliła się swoim pierwszym wyborem. 

Zamiast tego (i detali reklamowanego wózka) Dominika Gwit mogła liczyć także na swoich nieocenionych wielbicieli także w kwestii komplementów. "Wyglądasz kwitnącą", "Cudnie, Mamusiu", “Świetnie pani wygląda” - pissali. Co sądzicie o nowym wózku Dominiki Gwit?

Samolot

Oburzające nagranie z samolotu polskich linii lotniczych. Piloci zostali zawieszeni

CZYTAJ DALEJ
pogrzeb

Nie mogli uwierzyć, w jakim stanie ksiądz przyjechał na pogrzeb. "Czerwony na buzi, spuchnięty"

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Anna Popek rozpływa się nad prezesem TVP. Padło sporo komplementów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nieznane fakty z życia Krzysztofa Ibisza. Ta informacja zaskoczy jego fanów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jessica Miemiec była bohaterką "Rolnik szuka żony". Po latach wygląda zupełnie inaczej
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Żona Bruce'a Willisa świętuje jego 68. urodziny. "Zaczęłam dzień od płaczu"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Joanna Koroniewska pokazała nagranie z pierwszego spotkania z Dowborem. "Spóźnił się prawie dwie godziny"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kolejna zmiana w "Twoja twarz brzmi znajomo". W jury zasiądzie znana aktorka
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]