Rozrywka.Goniec.pl

KAPIF

Córka Urszuli Dudziak miała ponad 5 promili, gdy trafiła do szpitala. Była naga i poturbowana

31 Marca 2023

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Urszula Dudziak (79 l.) ma córkę, Mikę Urbaniak (43 l.), która poszła w ślady sławnej rodzicielki i związała swoją karierę z branżą muzyczną. Niestety nie osiągnęła podobnego sukcesu do mamy i nie zawsze układało jej się zbyt dobrze. Na jaw wyszła przerażająca historia z życia młodej kobiety.

Mika Urbaniak opowiedziała traumatyczną historię ze swojego życia

Mika Urbaniak przez lata walczyła ze strasznym nałogiem, który niemal doprowadził ją do utraty życia. Gdyby nie pomoc Urszuli Dudziak, strach sobie wyobrazić, co spotkałoby córkę Michała Urbaniaka.

Mika Urbaniak przez lata zmagała się z nałogiem alkoholizmem, a w 2004 roku dodatkowo zdiagnozowano u niej chorobę afektywną dwubiegunową. W swojej książce "Będzie lepiej" aspirująca artystka szczerze opowiedziała o swoim uzależnieniu, a w najnowszym wywiadzie dla magazynu "Vogue" opowiedziała przerażającą historię ze swojego życia.

Piotr Żyła

Piotr Żyła miał się czego bać. Przeżywał stresujące chwile, padły niecenzuralne słowa

CZYTAJ DALEJ

Córka Urszuli Dudziak niemal straciła życie

Jak zdradziła Mika Urbaniak, w 2003 roku trafiła do szpitala, mając 5,1 promila alkoholu we krwi. Kobieta była naga, poturbowana i niemal straciła życie. Gdyby nie jej mama, Urszula Dudziak, historia mogłaby skończyć się tragicznie.

Do zdarzenia doszło, gdy Mika Urbaniak na jednej z imprez wypiła tak dużo, że urwał jej się film. Od tamtej pory absolutnie nic nie pamięta i nie wie, co się z nią działo. Znaleziono ją dopiero pod szpitalem, a jej stan był bardzo zły i zagrażał życiu.

- Nie miałam przy sobie nic, nawet ubrań. Byłam cała w siniakach, miałam na ciele rany, na głowie guz, a we krwi taką dawkę alkoholu, że nie powinnam żyć. Tak naprawdę zostałam zmuszona do podjęcia leczenia. Gdy leżałam w szpitalu, mama postawiła mi ultimatum - albo idę na odwyk, albo wyprowadzam się z jej domu - opowiadała Mika Urbaniak.

Mika Urbaniak została zmuszona do leczenia

- Znalazła terapeutę uzależnień i on jej powiedział, że to będzie najlepsze wyjście. Poszłam więc na odwyk dla niej. Później codziennie chodziłam na spotkaniach AA. Gdy zobaczyłam, że jest wokół mnie więcej osób z problemem alkoholowym, poczułam się pewniej. Zaczęłam walczyć o siebie dla samej siebie. Ale kiedy wróciłam po odwyku do domu, popłakałam się ze strachu - wspomina traumatyczne wydarzenie w rozmowie z magazynem "Vogue".

Gdy Mika Urbaniak usłyszała diagnozę, poczuła jednak również ulgę, gdyż wreszcie zrozumiała, skąd biorą się jej wszystkie problemy. Z drugiej strony nie potrafiła pogodzić się z tym, że jest "chora psychicznie".

- Bardzo długo nie potrafiłam tego zaakceptować. Nie chciałam pójść do specjalisty. Byłam przeciwna leczeniu farmakologicznemu. Dziś uważam, że i terapii, i leków potrzebowałam już jako nastolatka - zdradziła córka Urszuli Dudziak .

Źródło: Super Express, Vogue

Była 19:58. Nagle w "Wiadomościach" TVP poinformowano o śmierci

Była 19:58. Nagle w "Wiadomościach" TVP poinformowano o śmierci

CZYTAJ DALEJ
Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek pochwaliła się efektami zabiegu kosmetycznego. Fani nie mogą oderwać wzroku

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Jerzy Kryszak oczarował publikę, która wstała z miejsc. Wyborcom PiS nie było do śmiechu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Filip Chajzer niespodziewanie zwrócił się do byłej partnerki. Jego wpis wywołał burzę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dominika Gwit niedawno urodziła, teraz znów ma powody do świętowania. Spływają gratulacje
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Szpak zaśpiewał utwór Violetty Villas. Tuż po występie odezwał się niego syn Violetty Villas
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Roksana Węgiel wkurzyła się nie na żarty. Ucięła plotki raz na zawsze
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Wiśniewski ujawnił, czy chce mieć więcej dzieci. Córka szybko zareagowała
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]