Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Była w ciąży gdy mąż zostawił ją z długami i odszedł. Pewnego dnia zajrzała do piekarnika i aż podskoczyła
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 02.11.2023 10:40

Była w ciąży gdy mąż zostawił ją z długami i odszedł. Pewnego dnia zajrzała do piekarnika i aż podskoczyła

Kobieta
YouTube @ Kyle and Jackie O; Kyle and Jackie O

Zdecydowanie nie tak Amanda miała spędzić ostatnie tygodnie ciąży. Miała być radość i szczęśliwe oczekiwanie na nienarodzone jeszcze dziecko, a była rozpacz po odejściu męża, który zostawił ją z długami. Ostatecznie do kobiety uśmiechnął się los, a w piekarniku czekała na nią niebywała niespodzianka.

Kobietę porzucił mąż. Była wówczas w ciąży

Ostatnie tygodnie ciąży zapewne niezwykle dłużyły się Amandzie. Wszystko było już gotowe na przyjście jej wymarzonego dziecka na świat. Zaledwie dwa lata wcześniej wraz z mężem kupiła dom, który wspólnie wyremontowali, inwestując w niego ogromną kwotę pieniędzy i wydawało się, że do pełni szczęścia brakowało im tylko tupotu małych stóp.

Niestety na kobietę spadł ogromny cios, gdy dowiedziała się, że jej mąż postanowił od niej odejść. Była wówczas w 36 tygodniu ciąży i czuła, jak ziemia osuwa się spod jej nóg. Nie była w stanie zrozumieć decyzji swojego ukochanego.

Okrzyknięto ją "najpiękniejszą dziewczynką świata". Dziś ma 22 lata i wygląda zupełnie inaczej. Internauci oniemieli

Mąż odszedł od swojej ciężarnej żony

Amanda nie rozumiała, co się dzieje, nie wiedziała, dlaczego mąż postanowił ją na chwilę przed porodem opuścić. O dziecko w końcu starali się aż trzy lata. Ten czas zapewne przepełniony był łzami, smutkiem, aż w końcu ogromną radością i szczęściem, że to, o co walczyli, po długich latach stało się rzeczywistością. To dlatego jego decyzja była dla niej niezrozumiała.

Kobieta była przerażona. Wizja samotnego macierzyństwa była bardzo trudna, a w jej głowie krążyła także myśl o długach, które spadły na jej kark i którym musiała jakoś podołać. Nie wiedziała, co ma ze sobą zrobić. Niespodziewanie uśmiechnął się do niej los.

Niebywałe, co kobieta znalazła w piekarniku

O losie Amandy dowiedziała się rozgłośnia radiowa z Sydney. Postanowili pomóc kobiecie stanąć na nogi i uwierzyć, że zły los może od niej wreszcie się odwróci. Zaproszono więc kobietę do Radio KIIS 1065, a podczas trwania audycji dowiedziała się o niespodziance, jaka została dla niej przygotowana.

Amanda na ekranie mogła zobaczyć, co właśnie dzieje się w jej domu. Okazało się, że weszła tam ekipa, która miała dla kobiety masę prezentów. Otrzymała od nich sprzęty RTV i AGD, zapełnili jej lodówkę, obdarowali także jej dziecko prezentami. Amanda nie kryła wzruszenia, jednak nie podejrzewała, że to nie koniec.

Następnie na ekranie można było dostrzec, jak jedna z osób pewnym krokiem zbliża się do piekarnika, po czym go otwiera. Gdy kobieta zobaczyła, co znajduje się w środku, nie mogła powstrzymać łez. Okazało się, że wewnątrz niego ukryte zostało aż 10 tysięcy dolarów, co było ogromnym zastrzykiem gotówki dla domowego budżetu Amandy.