Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > "Barwy szczęścia". Produkcja w poruszających słowach żegna Kazimierza Mazura
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 21.12.2022 08:31

"Barwy szczęścia". Produkcja w poruszających słowach żegna Kazimierza Mazura

Kazimierz Mazur
Kazimierz Mazur fot. Instagram @barwyszczescia.official

Na początku września zmarł Kazimierz Mazur, który przez wiele lat wcielał się w postać Tomasza Wiśniewskiego w serialu "Barwy szczęścia". Produkcja telenoweli pożegnała go, publikując wzruszający wpis.

"Barwy szczęścia". Kazimierz Mazur nie żyje

6 września 2022 roku odszedł Kazimierz Mazur. Aktor zdobył sympatię widzów rolą Tomasza Wiśniewskiego, męża Amelii (Stanisława Celińska) w serialu "Barwy szczęścia". Mężczyzna przez osiem lat związany był z popularną telenowelą.

To jednak nie jedyna produkcja, w której wystąpił. Popularność przyniosła mu rola Tomaszka Niechcica w filmie i serialu "Noce i dnie". Kazimierz Mazur zagrał również kilka mniejszych ról w wielu polskich hitach telewizyjnych i filmowych. Pojawił się między innymi w serialu "Czterdziestolatek. 20 lat później", "Wiedźmin" czy "Na Wspólnej".

"Barwy szczęścia" żegnają Kazimierza Mazura

Wątek z udziałem Kazimierza Mazura nie został zakończony w "Barwach szczęścia" natychmiast po jego śmierci. Choć aktor zmarł we wrześniu, dopiero 19 grudnia pojawił się ostatni odcinek z jego udziałem. Na Instagramie serialu pojawiło się nagranie, w którym produkcja pożegnała kolegę z planu.

- Dzisiejszy odcinek serialu "Barwy szczęścia" był ostatnim, który zrealizowaliśmy z udziałem pana Kazimierza Mazura. Nie mamy słów, aby wyrazić smutek z powodu końca naszej długiej, pięknej, wspólnej podróży. Pozostawiamy was z migawkami jasnych, barwnych wspomnień, które trwają i będą trwać w naszej pamięci o panu Kazimierzu - czytamy na oficjalnym profilu serialu.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo wpisów od fanów "Barw szczęścia". - Szkoda, że odszedł. Bardzo go lubiłem. Wspaniały aktor. Będzie go brakować - napisał jeden z nich.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: