Rozrywka.Goniec.pl > Kazimierz Mazur

Kazimierz Mazur

Kazimierz Mazur
15.03.2024 18:18 Fani niepokoją się o Kazimierza Mazura. Tak teraz wygląda

Kazimierz Mazur ponad rok temu pochował ojca. Od tej pory pogrążony w żałobie aktor nie był skory do pokazywania się w mediach społecznościowych. Gdy nagle wrócił, fani nie ukrywali zaskoczenia. Ich uwadze nie umknęło nie tylko to, co gwiazdor "Na Wspólnej" miał do przekazania. Niektórzy zaniepokoili się tym, jak teraz wygląda.

Kazimierz Mazur i Małgorzata Socha
20.01.2023 08:22 Małgorzata Socha odchodzi z "Na Wspólnej". Jej serialowy mąż po rozstaniu przeprowadzi operację po alkoholu

Od jakiegoś czasu głośno jest o odejściu Małgorzaty Sochy z "Na Wspólnej". Wiadomo, jak potoczą się dalsze losy Kamila - jej serialowego męża granego przez Kazimierza Mazura.

Kazimierz Mazur
21.12.2022 08:31 "Barwy szczęścia". Produkcja w poruszających słowach żegna Kazimierza Mazura

Na początku września zmarł Kazimierz Mazur, który przez wiele lat wcielał się w postać Tomasza Wiśniewskiego w serialu "Barwy szczęścia". Produkcja telenoweli pożegnała go, publikując wzruszający wpis.

Pogrzeb Kazimierza Mazura
15.09.2022 11:13 Pogrzeb Kazimierza Mazura. Nietypową ceremonię prowadzili... słowiańscy kapłani

Kazimierz Mazur zmarł w wieku 74 lat. Informacja o jego odejściu padła nagle we wtorek, 6 września. Była o tyle szokująca, że nie mówiło się o żadnej chorobie aktora. 14 września o godzinie 15 na cmentarzu w Wołominie odbyła się nietypowa ceremonia pogrzebowa.Kazimierz Mazur popularność zyskał jako Tomaszek Niechcic w filmie i serialu "Noce i dnie". W ostatnich latach widzowie obdarzyli go sympatią za rolę Tomasza Wiśniewskiego w serialu "Barwy Szczęścia".