Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Fani niepokoją się o Kazimierza Mazura. Tak teraz wygląda
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 15.03.2024 18:18

Fani niepokoją się o Kazimierza Mazura. Tak teraz wygląda

Kazimierz Mazur
Fot. AKPA

Kazimierz Mazur ponad rok temu pochował ojca. Od tej pory pogrążony w żałobie aktor nie był skory do pokazywania się w mediach społecznościowych. Gdy nagle wrócił, fani nie ukrywali zaskoczenia. Ich uwadze nie umknęło nie tylko to, co gwiazdor "Na Wspólnej" miał do przekazania. Niektórzy zaniepokoili się tym, jak teraz wygląda.

Gwiazdor "Na Wspólnej" ponad rok temu pochował ojca

Stawienie czoła śmierci bliskiej osoby nie jest łatwe. Kazimierz Mazur przekonał się o tym we wrześniu 2022 roku. Gdy odszedł jego ojciec - ceniony artysta, który angażował się nie tylko w sztukę, ale także sprawy duchowe - zasmucony syn potrzebował sporo czasu, by dość do siebie i wrócić do codzienności.

Trudny moment na szczęście ma już za sobą. Uśmiech znów pojawia się na jego twarzy, czego dowiódł w najnowszym nagraniu zamieszczonym na TikToku. To, o czym poinformował, wprawiło internautów w osłupienie. Na co się zdecydował?

Kazimierz Mazur
Kazimierz Mazur. Fot. AKPA
Andrzej Nejman pokazał nastoletnią córkę. Skóra zdjęta z ojca?

Kazimierz Mazur zaskoczył fanów. Niebywałe, na co się zdecydował

Kazimierz Mazur postanowił pójść śladem Radosława Majdana i oddał się w ręce specjalistów, którzy zajmą się jego włosami. 40-latek nie był bowiem zadowolony, że zamiast bujnej czupryny, zakola coraz mocniej dawały o sobie znać. We współpracy z kliniką medyczną poddał się zabiegowi przeszczepienia włosów.

Kochani, ja już idę na zabieg. Widzimy się za 12 miesięcy. Co prawda zabieg nie będzie trwał 12 miesięcy tylko porost włosów, ale widzimy się i zobaczycie, jakie będą efekty - oznajmił na TikToku.

Zgodnie z zapowiedzią serialowy Kamil Hoffer z "Na Wspólnej" pochwalił się efektami. Pod krótkim wideo zaroiło się od komentarzy, jednak nie wszyscy fani byli zachwyceni. Co ich zaniepokoiło?

Kazimierz Mazur
Kazimierz Mazur. Fot. TikTok @meditravel_pl

Fani zaniepokojeni wyglądem Kazimierza Mazura

Kazimierz Mazur był wyraźnie zadowolony ze skutków przedsięwzięcia, jakiego się podjął. Z promiennym uśmiechem na twarzy pozdrowił internautów, pokazując swoje nowe i zdecydowanie gęstsze włosy. 

  • Warto było, super teraz wyglądasz
  • Nie do poznania! Wygląda o wiele młodziej, zmiana na duuuuży plus
  • Super to wyszło. Odmłodzony, minimum 10 lat mniej - czytamy na TikToku.

Niektóre opinie nie były aż tak entuzjastyczne. Zwrócono uwagę nie tyle na blaski, ale i cienie przeszczepiania włosów. Niektórzy zauważyli, że aktor w ciągu ostatnich miesięcy zrzucił sporo kilogramów, a jego wizerunek zauważalnie się zmienił.

  • Ale schudłeś. Mam nadzieję, że to nie żadna choroby, a osiągnięty cel
  • Teraz trudniej będzie Cię rozpoznać, Twoja cecha charakterystyczna zniknęła
  • A mii się polowa włosów nie przyjęła, ból okropny, nikt o tym nie mówi. To nie możliwe aby mnie tylko bolało. Mam nadzieję, że u ciebie będzie ok - pisali zaniepokojeni użytkownicy.

A Wam podoba się odmieniony Kazimierz Mazur i też uważacie, że teraz wygląda lepiej?

Kazimierz Mazur
Kazimierz Mazur. Fot. TikTok @meditravel_pl