Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Jak zmieniły się gwiazdy "Na Wspólnej" przez 21 lat? Pamiętacie początki Żanetki, Michała czy Renaty?
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 27.01.2024 21:26

Jak zmieniły się gwiazdy "Na Wspólnej" przez 21 lat? Pamiętacie początki Żanetki, Michała czy Renaty?

Facebook.com/nawspolnejtvn, "Na Wspólnej" kończy 21 lat
Fot. Facebook.com/nawspolnejtvn, "Na Wspólnej" kończy 21 lat

Serial “Na Wspólnej” od 21 lat cieszy się sympatią widzów. Przez wszystkie odcinki od poniedziałku do czwartku trzymał fanów w niesłabnących emocjach. Aż ciężko przywołać nieatrakcyjne, czy co gorsza, nudne odcinki. Z tej okazji warto wrócić pamięcią do samych początków.

"Na Wspólnej" kończy 21 lat!

“Na Wspólnej” to bez wątpienia jeden z najbardziej uwielbianych seriali w Polsce. Nie brakuje osób, które w zasadzie wychowały się razem Danielem czy Olą, a do tego obserwowały ścieżkę zawodową Danki czy miłość, która rozwijała się między senatorem a Moniką.

Do tego oczywiście ciągłe zdrady i niebywałe inwestycje Michała, zaginięcie Kingi czy porwanie Ignasia. Każda rodzina sporo przeszła, ale wyszła obronną ręką z różnych perypetii dzięki przyjaźni mieszkańców ul. Wspólnej w Warszawie.

Kolejny program znika z TVP?! Był na antenie przez 17 lat. Prowadząca jest załamana

Pamiętacie początki Żanetki, Renaty i Michała z "Na Wspólnej"?

Przypomnijmy sobie, co działo się wiele lat temu. Niewiele osób pamięta, jak w serialu pojawiła się Żanetka. Co ciekawe miała zawitać tam jedynie na chwilę, a pozostała aż do teraz. Do tego stworzyła jedną z najbarwniejszych postaci w całym serialu. Na początku była jedynie dziewczyną Grzesia, czyli krnąbrnego syna Ziębów. Mężczyzna później zniknął i zostawił ją z dzieckiem, a wtedy z pomocą ruszyli niedoszli teściowie.

Z kolei Renata to córka Ziębów, która straciła w wypadku dzieci. Zmęczona życiem i zrezygnowana po wielu latach przybyła do rodziców, aby leczyć swoje rany. Wówczas nie wiedziała jeszcze, że za rogiem czeka na nią policjant, który kompletnie odmieni jej życie i da jej niebywałe szczęście.

Co z Michałem? To w zasadzie od jego i jego dwóch braci rozpoczęły się historie family Brzozowskich. Można go spokojnie uznać za “czarną owcę”. Najmłodszy z trzech braci nie miał ręki to interesów, chętnie bywał w miejscach, gdzie łatwo można przegrać spore pieniądze, a do tego kobiety owijały sobie do wokół palca, nawet gdy miał żonę. Jak zmienili się bohaterowie i kogo brakuje?

Kogo brakuje w najnowszych odcinkach? Gdzie jest Grześ?

Do najbardziej zagadkowych zaginięć należy z pewnością ucieczka Kingi. Kobieta nagle wysiadła z samochodu na środku ulicy i niemalże rozpłynęła się w powietrzu. Po latach okazało się, że została porwana przez stalkerkę Michała i zamordowana.

Z kolei do tej pory nie brakuje telewidzów, którzy zachodzą w głowę, co dzieje się z Grzesiem, który również zniknął nagle. Z przecieków od jego mamy Pani Marii wiemy, że został świadkiem koronnym i zmienił tożsamość.

A wy kogo najlepiej wspominacie?