Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Nowy prowadzący "PnŚ" ma bardzo znaną siostrę. Zagrała w międzynarodowym hicie!
Katarzyna Lendzion
Katarzyna Lendzion 27.01.2024 17:39

Nowy prowadzący "PnŚ" ma bardzo znaną siostrę. Zagrała w międzynarodowym hicie!

Filip Antonowicz
KAPiF/ Nowy prowadzący "PnŚ" ma super znaną siostrę

W tym tygodniu nowe wieści na temat ”Pytania na Śniadanie” pojawiają się średnio parę razy w ciągu dnia. Dziś poznaliśmy najnowszy duet prowadzących. Okazuje się, że siostra nowego gospodarza również pokazuje się przed kamerą. Zagrała w jednym z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. 

Nowy prowadzący ”Pytanie na Śniadanie”

Kinga Dobrzyńska, nowa szefowa ”PnŚ”, wymieniła już cały skład par prowadzących. Zwolniła nawet największy duet Katarzyny Cichopek z Maciejem Kurzajewskim. Wszystkie zmiany odbywają się jednak z zachowaniem pełnego szacunku i kultury, a najbardziej niecenzuralne okazują się komentarze pod profilami ”PnŚ” w mediach społecznościowych. 

Dobrzyńska chce w ten sposób zmienić postrzeganie programu na bardziej progresywne, inkluzywne. 27 stycznia w ”Pytaniu na Śniadanie” miał miejsce kolejny debiut dwóch nowych prowadzącychKatarzyny Dowbor i Filipa Antonowicza. 

Debiut Katarzyny Dowbor w "Pytaniu na śniadanie". Na przywitanie od razu słowa, w które trudno uwierzyć

Kim jest Filip Antonowicz?

Filip Antonowicz, urodzony w 1985 roku w Nowym Jorku, od lat jest prezenterem porannego programu w Radiu ESKA. Wcześniej współpracował z TVP, MTV, Radiową Czwórką i stacją telewizyjną Eska TV, gdzie prowadził różnorodne programy, takie jak "Szybkie strzały", "Jazdy Gwiazdy" oraz "The best of Eska". 

Ponadto, widzowie mieli okazję zobaczyć go w serialu TVN "Na noże", gdzie wcielił się w rolę rapera. W 2008 roku napisał tekst piosenki do serialu "Power Rangers: Furia dżungli”.

Kim jest siostra Filipa Antonowicza?

W 2022 roku media mówiły o niej wiele ze względu na międzynarodową produkcję, w której zagrała. Anna Antonowicz, siostra Filipa, jest aktorką, która zdobyła rolę w hicie Netflixa "The Crown". W serialu pojawiła się w piątym sezonie, w szóstym odcinku, gdzie zagrała rolę carycy Aleksandry Fiodorowny, żony cara Mikołaja II Romanowa.

Nigdy nie zapomnę tego castingu, bo wszyscy byli dla mnie bardzo mili. Nie wiem, ile osób było przesłuchiwanych do tej roli, ale produkcja odezwała się do mnie po dwóch tygodniach, że chcieliby zaproponować mi tę rolę, tylko czekają na ostatnie słowo głównego twórcy "The Crown", Petera Morgana. Po paru dniach dostałam maila, że dostałam rolę - mówiła w rozmowie z Pudelkiem siostra Filipa Antonowicza.

42-letnia aktorka, w dniu premiery serialu, cieszyła się z uznania swojego brata, który nie krył dumy z jej osiągnięć.

To dla mnie wielki dzień! Dziś moja jedyna i najwspanialsza siostra wjechała do domów na całym świecie, wraz z najnowszym sezonem 'The Crown'. Chyba nic tak nie cieszy jak sukcesy bliskich. Anka kocham Cię, Ty fejmie! Podpisano : brat Filuś - napisał na Instagramie Filip Antonowicz. 

Źródło: Pudelek