Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Bartosz Żukowski zwrócił się z apelem do fanów. Zaskakujące, czym się teraz zajmuje
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 10.02.2023 22:18

Bartosz Żukowski zwrócił się z apelem do fanów. Zaskakujące, czym się teraz zajmuje

Bartosz Żukowski zwrócił się z apelem do fanów. To tym teraz zajmuje się Walduś Kiepski?
KAPIF

Bartosz Żukowski, nie zrobił zawrotnej kariery i jego rola Waldusia w serialu "Świat według Kiepskich" okazała się największym i jedynym sukcesem. Choć zna go cała Polska, to niestety został zaszufladkowany przez postać, w którą wcielał się latami. Czym teraz zajmuje się znany aktor?

Bartosz Żukowski zaapelował do fanów

Choć Bartosz Żukowski próbował odciąć się od Waldemara Kiepskiego i na pewien czas zniknął z serialu, okazało się, że trudno mu znaleźć nową pracę. Ostatecznie aktor wrócił do znienawidzonej roli i ponownie mogliśmy usłyszeć jego specyficzny śmiech w nowych odcinkach "Świata według Kiepskich".

Jakiś czas temu zapadła decyzja o zakończeniu produkcji kultowego serialu. Jak podkreślili twórcy, kontynuowanie historii mieszkańców kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 bez udziału Arnolda Boczka i Mariana Paździocha mijało się z celem. W bohaterów wcielali się Dariusz Gnatowski i Ryszard Kotys, którzy zmarli na przełomie 2020 i 2021 roku.

Od zakończenia serialu Bartosz Żukowski zniknął z mediów i pewnie wiele osób zastanawiało się, czym teraz legendarny Walduś się zajmuje. Okazuje się, że gwiazdor zaangażował się w akcję ratowania psów. W mediach społecznościowych aktora pojawił się apel o pomoc.

Nie wszyscy wiedzą, że aktorstwo nie jest wcale jedynym zajęciem 47-letniego Bartosza Żukowskiego. Jak się okazuje, popularny Walduś ze "Świata według Kiepskich" od wielu lat aktywnie działa na rzecz zwierząt. Ostatnio pomagał w likwidacji pseudohodowli.

- Znajomi i nieznajomi, uczestniczyłem w tej interwencji i wiozę teraz te psiaki do Warszawy. Wszystkie wymagają ogromnego nakładu pracy i środków. Od żywności i spokojnego, bezpiecznego schronienia począwszy, poprzez szeroką diagnostykę, leczenie farmakologiczne, operacyjne i specjalne zalecenia dotyczące odżywiania, kąpiele i golenie, aż po przygotowanie ich do kontaktu z człowiekiem i znalezienie odpowiedzialnych opiekunów. Wszystko to generować będzie ogromne koszty i każde wsparcie jest potrzebne. Liczę na wasze wrażliwe umysły i w ich imieniu proszę o wpłaty - napisał na Instagramie Bartosz Żukowski.

Spodziewaliście się, że aktor jest tak zaangażowany w sprawę walki o dobro zwierząt?

Artykuły polecane przez Goniec.pl: