Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News

Anna Wendzikowska zaniepokoiła fanów. Jej córeczka trafiła na ostry dyżur do szpitala

11 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Anna Wendzikowska musiała jechać na ostry dyżur ze swoją córeczką. Dziewczynka musiała zostać poddana pilnej hospitalizacji, a jej objawy nie ustępują - najpewniej konieczna będzie operacja. Gwiazda opisała dokładnie, co się stało.

Wendzikowska ma dwoje dzieci - starszą Kornelię i młodszą Antosię. Obie są córkami innych ojców, a dziennikarka wychowuje je samotnie.

Anna Wendzikowska zaniepokoiła fanów. Jej córeczka trafiła na ostry dyżur do szpitala

Anna Wendzikowska niedawno odeszła z "Dzień Dobry TVN", z którym była związana przez 15 lat. W tej chwili rozkręca przede wszystkim swoją markę odzieżową i zajmuje się wychowaniem dwóch córek.

Starsza z nich, Kornelia, trafiła w środę na ostry dyżur. Całą sytuację opisała dokładnie na swoim Instagramie roztrzęsiona mama. Zdaje się, że wizyta w szpitalu potrwa dłużej.

- Żeby nie było, że zawsze jest kolorowo… Wczoraj wieczorem ostry dyżur z podejrzeniem wyrostka… w domu byłyśmy przed północą, pół dnia było lepiej, a teraz Koko znowu leży z bolącym brzuchem… - pisała przejęta Anna Wendzikowska.

Dziewczynkę musiała zostawić samą w szpitalu - musiała wrócić do domu, by zająć się młodszą Antosią, która nie dawała jej spokoju, domagając się ciągłej uwagi.

- Tośka nie daje odebrać sobie uwagi mamy, leżymy i czytamy, a młodsza skacze po łóżku tak, że i mnie już brzuch boli… #singlemomlife - dodała celebrytka.

Anna Wendzikowska odeszła z "Dzień Dobry TVN"

Anna Wendzikowska przekazała niedawno fanom, że zdecydowała się zrezygnować z pracy dla "Dzień Dobry TVN". Swoją decyzję ogłosiła fanom w mediach społecznościowych, nie opowiadając jednak na pytanie "dlaczego".

- To dla mnie trudny post... nie sądziłam, że kiedyś będę go pisać. Jestem wierna, nie lubię zmian, przywiązuję się i zawsze wolę naprawiać niż wymieniać... ale czasami życie pisze dla nas scenariusz niespójny z naszymi planami i nie warto się z życiem przepychać, bo ono zawsze wie lepiej… - pisała gwiazda.

- We wrześniu świętowałabym okrągłą rocznicę mojej pracy w "Dzień Dobry TVN" jak podsumować 15 lat? Nie umiem, to mój najdłuższy związek - żartowała.

Najprawdopodobniej gwiazda postanowiła poświęcić się w pełni swojej działalności i spędzać więcej czasu z córkami, które potrzebują mamy jak nigdy dotąd.

anna wendzikowska córka

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Anna Wendzikowska wywołała skandal. Na nowym zdjęciu pokazała, co kryje pod sukienką: „bardzo niesmaczne”

  • Zagadkowe zachowanie Sylwii Bomby na pogrzebie Jacka Ochmana. Bardzo przykre sceny

  • Dziś w tv legendarny film z lat 80. Widzowie zobaczą "Dirty Dancing"

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Zaskakujący wpis Magdy Gessler. Musiało ją to wiele kosztować
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Karina z "Chłopaków do wzięcia" pokazała nowego ukochanego. Wystraszeni fani ostrzegają
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Żona Krzysztofa Ibisza nie może przez niego spać. Jedna rzecz wyjątkowo jej przeszkadza
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Uwielbiana gwiazda PRL-u tonie w długach. Halina Kowalska podjęła odważną decyzję
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ewa Krawczyk zaapelowała do swojego pasierba. Chce się z nim pogodzić? "Żal mi ciebie"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Msza w intencji walczącej o życie Marty Kubackiej. Z ambony padły poruszające słowa
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]