Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Wygrała 100 tysięcy od TVP i zdradziła PATENT, jak to zrobić. Powiedziała za dużo?! Sposób szokuje
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 04.10.2023 10:05

Wygrała 100 tysięcy od TVP i zdradziła PATENT, jak to zrobić. Powiedziała za dużo?! Sposób szokuje

Tak to leciało! wygrała 100 tys. zł
Uczestniczka "Tak to leciało!" rozwaliła system i wygrała główną nagrodę w programie/kadr "Tak to leciał!", TVP2/Kapif

Jedna z uczestniczek muzycznego show TVP2 “Tak to leciało!” wygrała ostatnio główną nagrodę w programie – w wysokości 100 tys. zł. Kto nie chciałby się znaleźć na jej miejscu? Zwyciężczyni obrała rewelacyjną taktykę, a teraz dzieli się nią ze wszystkimi wokół. 

Uczestniczka "Tak to leciało!" rozwaliła system i wygrała główną nagrodę w programie

W hitowym programie TVP “Tak to leciało!”, gdzie zasada jest taka, że trzeba dośpiewywać brakujące wersy znanych przebojów, nagroda główna wynosi 100 tys. zł. Ostatnio wyczyn ten udało się osiągnąć Agacie Dąbrowskiej w odcinku wyemitowanym pierwszego października. 

To pierwsza taka wygrana od czasów, gdy program prowadzą Sławomir i Kajra. W finale uczestniczka odgadła aż 15 brakujących słów utworu “Konik na biegunach” z repertuaru Urszuli. Do tej pory nikomu nie udało się dojść tak daleko. Jak dokonała tego zwyciężczyni odcinka? W wywiadzie zdradziła tajniki swojej metody

Sławomir i Kajra/Kapif
Brzuszek rośnie w niesamowitym tempie. Żona Sławomira pokazała urocze zdjęcie z gwiazdą TVP

Zwyciężczyni obrała specjalną taktykę

Agata Dąbrowska brała już kiedyś udział w “Tak to leciało!”. Za czasów, gdy prowadzącym był Maciej Miecznikowski, wygrała jedynie saksofon. Po dziesięciu latach postanowiła jednak wrócić do show i wypróbować swoją nową technikę, którą się kierowała, by zawalczyć o najwyższą nagrodę. O swojej taktyce opowiedziała w wywiadzie. 

Moją taktyką było zamykanie oczu. Wszystko dlatego, że tak bardzo obawiałam się, że zaraz muzyka przestanie grać i zobaczę puste pola. Wiedziałam, że jak zacznę za bardzo kombinować, to się to nie skończy dobrze. Jak śpiewałam hit za 100 tys. zł. “Konika na biegunach”, to czułam, że za chwilę zobaczę puste wersy. Im dalej byłam w piosence, tym bardziej odwracałam głowę - byleby tylko nie patrzeć na ekrany. Dałam się ponieść – wyjawiła w rozmowie z Plejadą. 

Sławomir i Kajra/Kapif

Zwyciężczyni odcinka nie dostanie 100 tys. zł od TVP

Niestety dzielna zwyciężczyni nie dostanie od TVP pełnych 100 tys. zł. Od tej kwoty będzie musiała odprowadzić podatek. 

Podatek od wygranej wynosi 10 proc. Wygrana zostanie pomniejszona o ten podatek. Realnie do wykorzystania mamy 90 tys. złotych – powiedziała dla Plejady. 

To jednak wciąż pokaźna sumka! Gratulujemy sukcesu!

Źródło: plejada.pl