Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wściekła Paulina Smaszcz atakuje Katarzynę Cichopek. Tak mocno jeszcze nie było
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 18.11.2022 13:01

Wściekła Paulina Smaszcz atakuje Katarzynę Cichopek. Tak mocno jeszcze nie było

Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz fot. TRICOLORS/East News, Instagram @katarzynacichopek

Paulina Smaszcz po raz kolejny atakuje byłego męża i jego nową partnerkę. Dziennikarka opublikowała wpis, w którym uderza w związane z rozwodnikami kobiety. Padło wiele mocnych słów.

Paulina Smaszcz uderza w Katarzynę Cichopek

Paulina Smaszcz w ostatnim czasie zdecydowanie nie próżnuje jeżeli chodzi o aktywność w mediach. Celebrytka nieustannie udziela wywiadów, publikuje obszerne wpisy w social mediach i wdaje się w internetowe potyczki słowne. Wszystko rzecz jasna wiąże się z tematem nowego związku jej byłego męża - Macieja Kurzajewskiego.

Tym razem Paulina Smaszcz najprawdopodobniej nawiązała do debiutu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego na ściance podczas gali 70-lecia Telewizji Polskiej. Para nie odstępowała się wówczas na krok i nie szczędziła sobie pełnych miłości spojrzeń.

"Kobieta petarda" opublikowała w sieci post, w którym narzeka na los opuszczonych żon. Wypowiada się również na temat młodszych kobiet, które układają sobie życie u boku rozwodników. Trudno oprzeć się wrażeniu, że jest to kolejny atak w stronę partnerki jej byłego męża.

- Ta nowa, często młodsza u jego boku, z przyklejonym uśmiechem, głupiutko zakochana daje poklask jego obrzydliwym zachowaniom wobec byłej żony i jego dzieci. Dzieci nowej kobiety, która jest obcym człowiekiem, stają się dla niego ważniejsze, niż jego własne - napisała Paulina Smaszcz.

- Wobec nowej kobiety jest szczodry, z gestem, obiecuje, zarzeka się, koloruje swój obrazek, bo przecież zawsze Wy, te byłe żony i matki, jesteście najgorsze, złe, psychiczne, a te nowe kobiety wierzą, że on bez skazy, cudowny i niepowtarzalny, będzie ją kochał i jej nie zdradzał, nie okłamywał, nie oszukiwał, bo ją to kocha naprawdę, a byłą żonę nie - dodała dziennikarka.

Prezenterka nazwała młode kobiety, które wiążą się z rozwiedzionymi mężczyznami "naiwnymi", mając najprawdopodobniej na myśli między innymi Katarzynę Cichopek.

- Teraz to on dopiero kocha i będzie kochał nową kobietę, nowe dzieci, nawet nie swoje dzieci!!! A ona naiwna wierzy, że to prawda i tak będzie, bo to ona, nowa kobieta, nowe uczucie jego zmieni na lepsze - podsumowała.

Myślicie, że kiedyś sobie odpuści?

Artykuły polecane przez Goniec.pl: