Rozrywka.Goniec.pl

Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 17.06.2022

Ujawniono, kto zastąpi Annę Wendzikowską w „Dzień dobry TVN”. Zaskakująca decyzja

3 Września 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Anna Wendzikowska przez wiele lat zajmowała się tematyką filmową w „Dzień dobry TVN”. Krótki czas temu zaskoczyła swoich fanów (i nie tylko) informując, że nie zobaczymy jej w nadchodzących wydaniach popularnej „śniadaniówki”. Producenci długo nie szukali osób, które zobaczymy na antenie zamiast niej. Okazuje się, że będą to aż dwie nowe twarze – Anna Tatarska i Kaja Klimek. Kim są?

Roszady kadrowe w „DD TVN”

W porannym programie telewizji TVN ostatnio dużo się dzieje, jednak nie za sprawą tematów w nim omawianych. Największą atrakcją okazują się roszady kadrowe, które zintensyfikowały się w ciągu ubiegłych kilku tygodni.

Do obsady porannego pasma dołączyła trzecia żona pierwszego męża Dody , czyli Małgorzata Rozenek . Zawodowy sukces był spełnieniem jej wieloletniego marzenia, a towarzyszem jej telewizyjnych ambicji został Krzysztof Skórzyński.

Nowy zawodowy duet, pomimo lekkich wpadek, został ciepło przyjęty przez widzów. O pozytywną opinię pokusiła się nawet Magda Gessler , która, będąc gościem w studiu, była uprzejma zauważyć: „Gosiu, zaczynasz z grubej rury”.

Kaja Klimek i Anna Tatarska, czyli świeże twarze w „Dzień Dobry TVN”

Oprócz żony Radosława Majdana, producenci poszukiwali kogoś, kto mógłby zastąpić odchodzącą Annę Wendzikowską w tzw. „kąciku filmowym”. Przedsięwzięcie nie było jednak takie skromne, ponieważ dziennikarka z sukcesem (przez wiele lat) oprowadzała telewidzów po krętych ścieżkach czerwonych dywanów podczas najbardziej prestiżowych festiwali filmowych na świecie.

Była obecna na rokrocznym rozdaniu Oscarów, gdzie przeprowadzała wywiady z gwiazdami Hollywood i największymi twórcami branży kinematograficznej. Jak się okazuje, nowymi specjalistkami od kina zostaną aż dwie kobiety. Będą to Kaja Klimek oraz Anna Tatarska. Wiemy, jak rozdysponowano ich role.

Możliwe jednak, że żadne z powyższych nazwisk nie mówi Wam zbyt wiele, jednak obie panie od dłuższego czasu są związane z tematyką kinową.

Kaja Klimek jest tłumaczką, dziennikarką i specjalistką z zakresu kulturoznawstwa. Spełnia się jako krytyczka filmowa i popkulturowa. Co ciekawe, ma już za sobą współpracę ze stacją o niebiesko – żółtym logo. Wnikliwi widzowie mogą kojarzyć ją z programu „Seriaale”. Ci zaś, którym nie są obce gwiazdy serwisu Youtube, znają ją z autorskiego kanału, na łamach którego opowiada o filmach i, jak sama mówi, prowadzi „różnego rodzaju analizy związane z popkulturą”.

kaja klimek
zrzut ekranu, Youtube/Kaja Klimek
anna tatarska
zrzut ekranu, Youtube/Centrum Myśli Jana Pawła II

Za wywiady ze sławami odpowiadać będzie jednak ktoś inny, a mianowicie Anna Tatarska. To dziennikarka, która do tej pory była odpowiedzialna za realizację weekendowych wydań „Dzień Dobry TVN ”. Jest osobą związaną z tzw. nowymi mediami oraz radiem ChilliZet, w którym współtworzy audycję pt. „Filmozgrani”. Tego, co ma do powiedzenia na tematy branżowe, można posłuchać w podcastach: „Z przyjemnością. O (pop)kulturze” i „Nie spać słuchać”.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: se.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Kuchenne rewolucje". Ostra kłótnia Magdy Gessler i właściciela lokalu. "Coś nieprawdopodobnego"
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Robert nie odpuszcza, ujawnił, kto stoi za rozpadem związku z Zuzią
Czytaj więcej >

Telewizja

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor odwiedziła jedną z rodzin. Zastała dramat. "Nie godzę się na takie rzeczy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Niezręczna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska nie mogła w to uwierzyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł potężną przemianę. "Facet musi być..."
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Wszedł do domu "Szczeny" i zamarł. Porażające nagranie
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]