Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Szykulska widziała Macieja Damięckiego kilka chwil przed śmiercią. Rozpaczliwe słowa aktorki. Nie możemy uwierzyć
Michał Fitz
Michał Fitz 18.11.2023 08:19

Szykulska widziała Macieja Damięckiego kilka chwil przed śmiercią. Rozpaczliwe słowa aktorki. Nie możemy uwierzyć

Ewa Szykulska
fot. KAPiF

Wczoraj cały kraj obiegły bardzo przykre informacje dotyczące śmierci Macieja Damięckiego. Choć było wiadomo, że aktor walczy z chorobą, jego śmierci już w tym momencie prawie nikt się nie spodziewał. Ta zaskoczyła nawet jego koleżankę po fachu, Ewę Szykulską.

Maciej Damięcki nie żyje

Wczoraj o śmierci Macieja Damięckiego w krótkich, ale bardzo wymownych komunikatach poinformowały jego dzieci, Mateusz i Matylda. Obydwoje pożegnali go tylko dwoma słowami: "Pa tato". W związku z tym nie są też znane szczegóły jego odejścia.

“Fakt” poinformował jednak, że Damięcki odszedł po walce z chorobą. Wiadomo także, że w przeszłości artysta dwukrotnie mierzył się z nowotworem. Z nowotworem tarczycy walczył jeszcze jako dziecko.

Krystyna Janda z drugim mężem była do ostatniej chwili. W wywiadzie opowiedziała o żałobie Nowa ukochana Hakiela już zachowuje się jak gwiazda. W stronę aparatu skierowała wulgarny gest. Jak myślicie, do kogo?

Mateusz Damięcki widział się z Ewą Szykulską tuż przed śmiercią

W ostatnim czasie w mediach pojawiły się także niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Ewy Szykulskiej, która miała okazję grać razem z Damięckim. Jak dowiedział się od niej “Fakt”, kobieta widziała swojego kolegę na badaniach raptem 2 dni przed jego śmiercią. Wymienili się życzliwymi uśmiechami. Jak zdradziła, mężczyzna będzie miał specjalne miejsce w jej pamięci.

Najwspanialsze rzeczy pod słońcem będę pamiętać
 

Ewa Szykulska smutno o śmierci Macieja Damięckiego

Szykulska podzieliła się także prywatną refleksją dotyczącą śmierci przyjaciela i ogólnie sytuacji, w której znaleźli się jej rówieśnicy z branży. Jest doskonale świadoma nieuchronnie upływającego czasu.

My jesteśmy wszyscy blisko pokoleniowo. Taka jest kolej rzeczy. Odchodzimy i to normalne. Na palcach, po cichutku

Źródło: Fakt

Tagi: Nie żyje