Rozrywka.Goniec.pl

www.instagram.com/m_wisniewski1972

Syn Michała Wiśniewskiego miał myśli samobójcze. Xavier Wiśniewski ujawnił całą prawdę

6 Lutego 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

Niedawno starszy syn Michała Wiśniewskiego zdobył się na szczere wyznanie i przyznał, że w przeszłości miewał myśli samobójcze. Xavier Wiśniewski poruszył ten trudny temat, by pomóc innym osobom. Zdradził, że próbował szukać pomocy u szkolnego psychologa.

Xavier Wiśniewski jest najstarszym potomkiem znanego piosenkarza, a jego mamą jest druga gwiazdora, Marta "Mandaryna" Wiśniewska. 19-latek odziedziczył po rodzicach talent muzyczny oraz zamiłowanie do tańca i próbuje swoich sił w branży muzycznej.

Jakiś czas temu Xavier Wiśniewski publicznie poruszył temat swoich problemów ze zdrowiem psychicznym i zamieścił w sieci wpis dotyczący telefonu zaufania, który miał stracić dofinansowanie. Młody artysta przyznał w nim, że miewał w przeszłości myśli samobójcze.

Syn Michała Wiśniewskiego miał w przeszłości myśli samobójcze

Obszernej wypowiedzi na ten temat Xavier Wiśniewski udzielił w rozmowie z reporterką serwisu jastrzabpost.pl. 19-latek potwierdził, że zaczął gorzej czuć się w gimnazjum. To był dla niego wyjątkowo wymagający czas, ale dzisiaj jest już w stanie poradzić sobie z trudnymi momentami.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

- Poczułem się odtrącony, poczułem się niechciany i to się nasilało. Nie powiem, że trwa do dziś. Oczywiście mam różne myśli i zmagam się z nimi na co dzień. To jest naturalne, dużo ludzi się do tego nie przyzna, a ja nie mam problemu, żeby o tym powiedzieć - wyznał.

Syn Michała Wiśniewskiego w rozmowie z reporterką jastrząbpost.pl przyznał także, że dwukrotnie korzystał z pomocy psychologa szkolnego, jednak nie ma dobrych wspomnień. Jego zdaniem sprawujące tę funkcję osoby powinny bardziej przykładać się do swojej pracy, by realnie pomagać dzieciom.

- Nie wiem na ile to są psycholodzy, na ile nie są. [...] Uważam, że jeżeli jest tym psychologiem i ma być pośrednikiem pomiędzy dzieciakami a problemami, to powinien lepiej spełniać swoją funkcję, a wiem, że wiele takich osób źle się spisuje. Oczywiście nie każdy, bo na pewno trafią się też fantastyczni - tłumaczył.

Syn Michała Wiśniewskiego mógł liczyć na wsparcie bliskich

Na szczęście Xavier w tych trudnych chwilach mógł liczyć na wsparcie swoich bliskich, którzy poważnie potraktowali jego stan. Uraz do psychologów towarzyszy mu jednak do dzisiaj i w późniejszych latach nigdy nie zdecydował się na wizytę u specjalisty.

- Bardzo często myślałem, aby skorzystać z telefonu zaufania . Nie zrobiłem tego, ale nie powinno się tego ludziom odbierać. Jeśli chodzi o psychologa, to często mnie do tego namawiano, ale przez to, że zraziłem się w liceum, to nie chciałem. Ja sobie to jakoś ułożyłem w głowie i jest ok - dodał.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Jastrząb Post

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Maciej Damięcki był wielką gwiazdą Plebanii. Spotkał go wielki dramat
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poruszający występ Kayah na festiwalu w Sopocie. Piosenkarka miała do fanów ważny apel
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Spora wpadka podczas Festiwalu w Sopocie. Muniek Staszczyk i prowadzący kompletnie się pogubili
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Alicja Majewska nagrodzona w Sopocie. Jednym żartem zdobyła publikę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Polsat Superhit Festiwal 2023. Michał Szpak zaskoczył Polaków. Ten występ przejdzie do historii
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Bracia Golec zachwycili publiczność w Sopocie. Nagle na scenę weszła Nina Terentiew
Czytaj więcej >
Monika Majko

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]