Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Syn Justyny Steczkowskiej ma nową pracę. Poprowadzi program w telewizji
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 23.09.2023 09:07

Syn Justyny Steczkowskiej ma nową pracę. Poprowadzi program w telewizji

Justyna Steczkowska, Leon Myszkowski
KAPiF

Syn Justyny Steczkowskiej poszedł w ślady znanej mamy i robi karierę w show-biznesie. Mimo młodego wieku, ma całkiem spore doświadczenie w branży rozrywkowej. Teraz okazuje się, że dostał nową pracę. Leon Myszkowski poprowadzi program w telewizji. 

Syn Justyny Steczkowskiej robi karierę w show-biznesie

Leon Myszkowski, najstarszy syn Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego, postanowił pójść w ślady znanej mamy i zrobić karierę w show-biznesie. 23-latek początkowo próbował swoich sił jako bloger kulinarny, udało mu się nawet napisać książkę kucharską i wystąpić w programie kulinarnym. Jednak dość szybko stracił zapał do gotowania i zdecydował, że pójdzie w zupełnie innym kierunku. Obecnie spełnia się jako DJ.

[TYLKO U NAS] Fatalne informacje dla TVP. Polacy zadecydowali, na Woronicza nie będą zadowoleni

Leon Myszkowski planuje zaręczyny

Leon Myszkowski jakiś czas temu wyznał, że coraz częściej myśli o zaręczynach i czeka na odpowiedni moment, bo poprosić o rękę swoją ukochaną, Ksenię. - Na wspaniałe zaręczyny trzeba zarobić jeszcze trochę pieniędzy, więc pewnie tak. Za jakiś czas. Wychodzę z takiego założenia, że jeżeli już robić, to robić na maksa. Ja szczerze mówiąc, jestem takim typem człowieka, że nie ważne gdzie, ważne z kim - wyjawił w rozmowie z serwisem “Jastrząb Post”.

Syn Steczkowskiej poprowadzi program w telewizji

Okazuje się, że na antenę stacji Music Box powraca lista przebojów “Top Dance Chart” i format poprowadzi właśnie Leon Myszkowski. 23-latek będzie prezentował najnowsze hity, a także będzie miał okazję opowiedzieć o kulisach pracy DJ-a i pochwalić się swoją wiedzą na temat sceny klubowej.

Syn Justyny Steczkowskiej nie ukrywa, że jest to dla niego ogromne wyróżnienie i traktuje to jako szansę na rozwój swojej kariery muzycznej. - Bardzo się cieszę, że rozpocząłem współpracę z Music Box'em, ponieważ muzyka to nie tylko moje powołanie, ale również pasja i wielkie zamiłowanie. Z zaangażowaniem podchodzę do nowego wyzwania, jakim jest cotygodniowe towarzyszenie widzom w odkrywaniu najpopularniejszych tanecznych utworów. Zwłaszcza, że lista przebojów programu Top Dance Chart jest tworzona przez widzów, głosujących na swoje ulubione kawałki - cytują Leona Myszkowskiego “Wirtualne Media”.