Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Skandal na koncercie Ralpha Kamińskiego. Zepsuli występ piosenkarzowi
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 21.01.2023 22:38

Skandal na koncercie Ralpha Kamińskiego. Zepsuli występ piosenkarzowi

ralph kamiński
Fo.t. Kapif

Ralph Kamiński jest w trakcie trasy koncertowej, którą skrupulatnie relacjonuje na Instagramie. Gdy opublikował fotos z ostatniego występu we Wrocławiu, fani skrzętnie wypunktowali najsłabsze strony wydarzenia. Nie chodziło jednak o niedyspozycje piosenkarza, a pewien incydent, który – jak twierdzą – zupełnie zepsuł im muzyczne doznania. Jaka sytuacja doprowadziła do tylu skarg?

Oburzające zachowanie podczas koncertu Ralpha Kamińskiego

Ralph Kamiński opublikował zdjęcie z wrocławskiego koncertu, na którym widać zadowolonych wielbicieli jego muzyki. Wokalista podziękował przybyłym za wspólną zabawę.

- Dziękujemy za drugi wspaniały bal we Wrocławiu! Dziękuję naszemu dzisiejszemu supportowi Dawidowi Grzelakowi! Do Wrocławia wrócimy w maju, by porwać Was w wiosenny taniec, a za dwa tygodnie wracamy na zimową trasę, przed nami Krynica, Zawiercie i Kraków. Do zobaczenia i wspaniałego weekendu! – napisał na Instagramie.

Niestety, nie wszystkim było dane zupełnie swobodnie rozsmakować się w osobliwym utworze pt. "Pies" i innych, które artysta wykonał w trakcie widowiska. Rozgniewani goście o swoich zażaleniach poinformowali w sekcji komentarzy. Jeden szczegół był dla nich najbardziej skandaliczny.

Fani Ralpha Kamińskiego zrównali z ziemią zachowanie osób przy specjalny barze, który znajdował się tuż obok sceny. Jak donoszą, nie potrafili się oni zachować i demonstracyjnie nie byli zainteresowani gwiazdą wieczoru. Ich głośne zachowanie przyćmiło odbiór śpiewającego na żywo artysty, a nawet częściowo go zagłuszało.

- Koncert wspaniały, ludzie przy barze porażka… Pierwszy raz w życiu, a chodzę często na koncerty… Pod sceną słyszałam głośny szum rozmów idących od strony baru, szatni. Na początku nie mogłam znaleźć sobie miejsca, z tyłu, ludzie się przekrzykiwali, żeby ze sobą rozmawiać – żaliła się jedna z internautek.

- Było wspaniale, ale ta obsługa/inni goście zepsuli odbiór pierwszej połowy koncertu swoim nieustannym gadaniem – wtórował kolejny niezadowolony uczestnik imprezy.

- Koncert cudowny, ale bar przy scenie, a raczej jego goście…. Totalna porażka – narzekał inny fan Ralpha Kamińskiego.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!