Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Rozstanie z TVP będzie nieuniknione? Izabella Krzan zdradziła prawdę
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 20.09.2023 13:56

Rozstanie z TVP będzie nieuniknione? Izabella Krzan zdradziła prawdę

Izabella Krzan
KAPIF

Izabella Krzan już od wielu lat współpracuje z Telewizją Polską i nie ukrywa, że bardzo lubi swoją pracę. Teraz okazało się, że ma zupełnie inne plany na przyszłość i nie są one związane z działalnością przed kamerami. Prezenterka wyznała, że marzy o zdecydowanie spokojniejszym życiu. Rozstanie z TVP jest więc nieuniknione?

Izabella Krzan współpracuje z TVP

Izabella Krzan początkowo swoją przyszłość wiązała ze sportem. Przed laty grała w drużynie siatkarskiej, gdzie zajmowała pozycję atakującej. Jej największym osiągnięciem w tej dziedzinie było zajęcie trzecie miejsce na mistrzostwach Polski juniorek. Ponadto prezenterka trenowała taniec towarzyski, zdobyła międzynarodową klasę taneczną “A” w tańcach standardowych, a także klasę “B” w latynoamerykańskich. W 2016 roku wzięła udział w konkursie piękności Miss Polonia 2016, który wygrała. 

To wydarzenie zdecydowanie otworzyło jej drogę do dalszej kariery, zagwarantowało także rozpoznawalność. Izabella Krzan w 2017 roku otrzymała angaż do “Pytanie na śniadanie”, w którym prowadziła cykl reportaży “Lajk”. Dodatkowo pracowała nad programem rozrywkowym “Koło fortuny”. W 2019 roku wraz z Maciejem Kurzajewskim prowadziła “Czar par”, a w 2021 roku została jedną z prowadzących “Pytanie na śniadanie”

Fatalna wiadomość dla grzybiarzy. Grzybobranie może kosztować nawet 5000 zł, potężne mandaty

Izabella Krzan ceni sobie prywatność

Izabela Krzan, pomimo tego, że przez własną pracę stała się osobą zdecydowanie medialną, ceni sobie spokój i prywatność. Stara się unika zgiełku i niepotrzebnego rozgłosu. Niewiele też mówi o swoim życiu osobistym. Jej partner również stara się żyć z dala od show-biznesu, dlatego też unika wizyt na eventach i pozowania na ściankach.

- Choćbym się zapierała i tego chłopaka ciągnęła za ręce, nogi i włosy, powiedziałby absolutnie nie. On lubi obserwować to z boku, lubi mi pomagać, patrzeć na to jak się stylizuję, by mi coś podpowiedzieć, za co bardzo go cenię. Jego nie interesuje w ogóle show-biznes. On się cieszy, że ma swoją Izunię w domu w dresie bez makijażu i to jest chyba jego ulubione moje wydanie. Też to szanuję, że ma swój świat i potrafimy to gdzieś pięknie łączyć na neutralnej płaszczyźnie - wyjawiła Izabella Krzan.

Izabella Krzan odejdzie z TVP?

Izabella Krzan podczas rozmowy z Plotkiem wyjawiła, że pomimo tego, że jej kariera nabiera tempa, nie wiąże swojej przyszłości z show-biznesem. Prezenterka marzy o tym, by powrócić w swoje rodzinne strony, gdzie będzie z dala od zgiełku stolicy i pędu, z jakim wiąże się jej praca. Co ciekawe, ma już palny, które chce w przyszłości wprowadzić w swoje życie.

- Myślę, że przyjdzie taki moment [odejścia z "Koła fortuny" - przyp.red]. Kiedyś na pewno przyjdzie. Zwłaszcza, że ja gdzieś docelowo chyba marzę, żeby mieć 40-50 lat i swoją agroturystykę. Mnóstwo adoptowanych zwierząt i totalnie przenieść się na wieś. To jest moje marzenie, aby wrócić znowu na Mazury - powiedziała prezenterka.

Izabella Krzan dodała także, że pomimo tego, że jej odejście z medialnej pracy jest niemal pewne, jest to jednak plan na odległą przyszłość. Póki co, nie zamierza z niej zrezygnować, ponieważ pracę w telewizji zdecydowanie sobie chwali.

- Na razie jeszcze tak bardzo chłonę ten świat i tak bardzo dobrze mi się pracuje w tym miejscu, w którym jestem, że nie zamierzam jeszcze ewakuować się na emeryturę. Dopiero w dalszej przyszłości widzę się w miejscu pełnym spokoju, ciszy i zwierząt, bo jestem zwierzolubem na maksa - powiedziała Izabella Krzan.