Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Roksana Węgiel ma 18 lat, a już planuje ślub. Ujawniła intymne szczegóły
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 03.06.2023 13:27

Roksana Węgiel ma 18 lat, a już planuje ślub. Ujawniła intymne szczegóły

Roksana Węgiel
Kapif

Wokół zaręczyn Roksany Węgiel i Kevina Mgleja wciąż jest bardzo dużo szumu w mediach. Redakcja Świata Gwiazd przy okazji Orange Warsaw Festiwal zadała młodej gwieździe kilka pytań. Piosenkarka otworzyła się i opowiedziała o swoim związku, planach na przyszłość i zbliżającym się wielkimi krokami ślubie.

Roksana Węgiel zdradza szczegóły dotyczące ślubu

Wielu komentatorów wciąż twierdzi, że decyzja Roksany o zaręczynach była zbyt pochopna i że piosenkarka jest za młoda, by wychodzić za mąż. Dziewczyna zdaje się nic sobie z takich głosów nie robić i podchodzi do sprawy ślubu bardzo poważnie. Ma już zaplanowaną ceremonię i wizję sukni, jaką założy na ten ważny w jej życiu dzień.

Redaktorka Świata Gwiazd zapytała Roksanę o plany dotyczące ślubu i przygotowań do niego. To pierwszy raz, kiedy wokalista zdecydowała się na tak szczere wyznanie. - Od początku byłam pewna tej relacji i od początku dążyliśmy do ślubu – powiedziała.

Biedronka otwiera wakacyjny sezon. Od poniedziałku w sklepach zaroi się od klientów

Podczas zaręczyn emocje sięgały zenitu

Zaręczyny były bardzo wzruszające – Kevin wszystko zaplanował i dopiął na ostatni guzik. Obojgu towarzyszyły ogromne emocje, w pewnym momencie Roxie się nawet popłakała. - To był cudowny dzień i bardzo wzruszająca chwila. Kevin to cudownie zaplanował. To jedno z najpiękniejszych wspomnień w moim życiu. Popłakałam się. Moje emocje sięgnęły zenitu – otwarcie wyznała.

Od razu po zaręczynach para zaczęła planować ślub i przygotowywać się do wspólnej przyszłości. - Jest to też decyzja, o której dużo rozmawialiśmy. To duża deklaracja, i ze strony Kevina, i mojej. Nie byłam zaskoczona, bo podeszliśmy do tego bardzo poważnie. Miałam czas, żeby sobie to wszystko ułożyć. Cieszę się, że miałam czas na przemyślenie tej decyzji – powiedziała o zaręczynach.

Ceremonia ślubna odbędzie się w kościele

Piosenkarka wyznała również, że po ślubie będzie miała dwa nazwiska. - Będę miała dwa nazwiska. Na pewno zostanę przy swoim, ale Kevina też będzie dodane.

Roksana Węgiel nigdy nie ukrywała tego, że jest osobą wierzącą. Zatem naturalny jest fakt, że ceremonia ślubna odbędzie się w kościele. Roxie już wie, jaką suknię założy na ten wyjątkowy dzień. Będzie to syrenka, ale reszta szczegółów pozostaje narazie tajemnicą.

- Mam już upatrzoną i wymarzoną, ale nie chcę na razie nic zdradzać. Nic nie dzieje się bez powodu. Poznaliśmy się w pracy: gdybym ja nie śpiewała, gdyby Kevin nie pisał tekstów, to kto wie, jak by to wyglądało. Połączyła nas muzyka i wspólne wartości. Nigdy nie odczułam z nikim tak mocnej chemii. To było coś niesamowitego, dla Kevina też - tak podsumowała swoją relację z ukochanym.

Źródło: Świat Gwiazd