Rozrywka.Goniec.pl

Kapsuglan/Wikimedia Commons

Przyszła maturzystka pokazała wzruszającego SMS-a od babci. Piękne słowa otuchy przed studniówką

27 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Zuzanna Ptaszyńska

Twa sezon studniówkowy. Dla wielu przyszłych maturzystów to wyjątkowy wieczór, a emocje przekładają się także na ich bliskich. Jedna z użytkowniczek Twittera podzieliła się wzruszającym SMS-em od babci, która postanowiła dodać dziewczynie otuchy.

Czas na studniówkę

Styczeń i luty to dla uczniów ostatnich klas szkół średnich miesiąc nieodzownie kojarzący się ze studniówką. Internet zalewają filmiki z imprez kolejnych szkół. Nagrania zyskują szczególną popularność na TikToku . Ostatnio internetowym viralem stało się nagranie, które przedstawia, że podczas zabawy nie ma miejsca na wstyd.

Babcia wie, że ze studniówki trzeba czerpać garściami

Przygotowaniami do tego niezwykłego wieczoru żyją nie tylko uczniowie, ale także ich rodziny - w końcu to najpewniej pierwszy tak poważny bal w życiu osób wstępujących w dorosłość. Jedna z użytkowniczek Twittera pokazała wzruszającego SMS-a od swojej babci, która zdecydowała się wesprzeć wnuczkę w tym ekscytującym czasie.

Seniorka w uroczy sposób zwróciła się do przyszłej maturzystki. - Daguś, życzę Ci jutro wspaniałej zabawy. Raduj się i baw tak, abyś tą studniówkę zapamiętała na całe życie. Będę jutro myślami z Tobą. Nic się nie denerwuj. Zawsze Twoja babcia Halina - napisała babcia użytkowniczki.

Przyszła maturzysta podzieliła się tą wzruszającą wiadomością na Twitterze. Nie ukrywała, że SMS od babci wywołał u niej wzruszenie. - Jutro studniówka, więc babcia postanowiła pokroić cebulę - humorystycznie skomentowała dziewczyna.

Źródło: @kthlike/Twitter

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Lifestyle

Kosmiczne ceny za potrawy wielkanocne Magdy Gessler. Polacy przecierają oczy ze zdumienia
Czytaj więcej >

Lifestyle

Co widzisz na obrazku? Odpowiedź zdradzi szczerą prawdę o twojej osobowości
Czytaj więcej >

Lifestyle

Katarzyna Bosacka analizuje skład popularnych produktów wielkanocnych. Tego warto unikać
Czytaj więcej >

Lifestyle

Nietypowy początek podróży poślubnej. Młoda żona wrzuciła nagranie z samolotu i wywołała burzę
Czytaj więcej >

Lifestyle

Lidl zaszalał z okazjami. Jeden produkt można dostać za darmo
Czytaj więcej >

Lifestyle

Krzysztof Jackowski zobaczył, co stanie się z polskim miastem. Takie słowa padają rzadko
Czytaj więcej >
Zuzanna Ptaszyńska

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem doktorantką Uniwersytetu Warszawskiego w dyscyplinie nauki o polityce i administracji - stosunki międzynarodowe. Zarówno hobbystycznie, jak i naukowo zajmuję się Zjednoczonym Królestwem, interesuję się też historią popkultury oraz współczesnym kinem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]