Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Przyszła maturzystka pokazała wzruszającego SMS-a od babci. Piękne słowa otuchy przed studniówką
Zuzanna Ptaszyńska
Zuzanna Ptaszyńska 27.01.2023 13:32

Przyszła maturzystka pokazała wzruszającego SMS-a od babci. Piękne słowa otuchy przed studniówką

Studniówka
Kapsuglan/Wikimedia Commons

Twa sezon studniówkowy. Dla wielu przyszłych maturzystów to wyjątkowy wieczór, a emocje przekładają się także na ich bliskich. Jedna z użytkowniczek Twittera podzieliła się wzruszającym SMS-em od babci, która postanowiła dodać dziewczynie otuchy.

Czas na studniówkę

Styczeń i luty to dla uczniów ostatnich klas szkół średnich miesiąc nieodzownie kojarzący się ze studniówką. Internet zalewają filmiki z imprez kolejnych szkół. Nagrania zyskują szczególną popularność na TikToku. Ostatnio internetowym viralem stało się nagranie, które przedstawia, że podczas zabawy nie ma miejsca na wstyd.

Babcia wie, że ze studniówki trzeba czerpać garściami

Przygotowaniami do tego niezwykłego wieczoru żyją nie tylko uczniowie, ale także ich rodziny - w końcu to najpewniej pierwszy tak poważny bal w życiu osób wstępujących w dorosłość. Jedna z użytkowniczek Twittera pokazała wzruszającego SMS-a od swojej babci, która zdecydowała się wesprzeć wnuczkę w tym ekscytującym czasie.

Seniorka w uroczy sposób zwróciła się do przyszłej maturzystki. - Daguś, życzę Ci jutro wspaniałej zabawy. Raduj się i baw tak, abyś tą studniówkę zapamiętała na całe życie. Będę jutro myślami z Tobą. Nic się nie denerwuj. Zawsze Twoja babcia Halina - napisała babcia użytkowniczki.

Przyszła maturzysta podzieliła się tą wzruszającą wiadomością na Twitterze. Nie ukrywała, że SMS od babci wywołał u niej wzruszenie. - Jutro studniówka, więc babcia postanowiła pokroić cebulę - humorystycznie skomentowała dziewczyna.

Źródło: @kthlike/Twitter

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi: szkoła