Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News

Oliwia Bieniuk wspomniała o śmierci mamy i dzieciństwie bez niej. Nauczyła się czegoś ważnego

25 Maja 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Oliwia Bieniuk pojawiła się ostatnio na Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie, gdzie udzieliła krótkiego wywiadu serwisowi Pomponik. W rozmowie poruszyła trudny dla niej temat, jakim było odejście jej ukochanej mamy, Anny Przybylskiej. 19-latka wyznała, że dojrzewanie bez niej było bardzo trudne.

19-letnia Oliwia Bieniuk to najstarsze dziecko Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Córka gwiazdorskiej pary wypowiedziała się na temat śmierci swojej mamy i tego, czego ją nauczyło przedwczesne odejście ukochanego rodzica.

Oliwia Beniuk opowiedziała o tym, jak wpłynęła na nią przedwczesna utrata jednego z rodziców

Anna Przybylska zmarła na nowotwór trzustki w 2014 roku, miała wówczas niespełna 36 lat. Aktorkę opłakiwali nie tylko najbliżsi, ale również tysiące jej fanów, które zdobyła dzięki licznym rolom. 19-letnia Oliwia Bieniuk jakiś czas temu zdecydowała się, że pójdzie w ślady mamy i spróbuje swoich sił w aktorstwie.

Życiem Oliwii Bieniuk media interesują się niemal od samego początku. Miała 12-lat, gdy odeszła jej ukochana mama. Od tamtej pory portale plotkarskie bacznie śledziły losy Bieniuka i trójki jego dzieci, które miał z Anną Przybylską. Oliwia, najstarsza z pociech, początkowo ograniczała swoją działalność do Instagrama. Publikowała tam zdjęcia i filmy, co w krótkim czasie przyniosło jej spory rozgłos i kontrakty reklamowe.

Wraz z rozgłosem przyszły kolejne propozycje zawodowe. Oliwia Bieniuk otrzymała zaproszenie do „Tańca z Gwiazdami”, skąd odpadła tuż przed finałem.

Wraz ze wzrostem aktywności Bieniuk w show-biznesie wzrosło również zainteresowanie mediów jej życiem prywatnym - w którym ostatnio sporo dzieje. Paparazzi sfotografowali młodą celebrytkę podczas spotkania z przystojnym tancerzem. Para nie żałowała sobie uścisków i całusów, co sprawiło, że pojawiły się domysły o ich związku. Bieniuk szybko zdementowała jednak plotki, że ma chłopaka.

Oliwia Bieniuk opowiedziała o śmierci Anny Przybylskiej

Ostatnio 19-letnia celebrytka pojawiła się na Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie, gdzie udzieliła krótkiego wywiadu serwisowi „Pomponik”. W rozmowie z dziennikarzem nie zabrakło wątku śmierci jej ukochanej mamy, Anny Przybylskiej. 19-latka wyznała, że dojrzewanie bez rodzica było trudne.

- Bardzo się cieszę, że mam taką dużą odporność psychiczną na niektóre rzeczy. To całe dzieciństwo, które miałam z mamą i dojrzewanie bez mamy było dla mnie ciężkie i dużo mnie nauczyło. Tak naprawdę przeżywałam śmierć na oczach całej Polski, więc nie było to łatwe. Ale jestem naprawdę niezmiernie wdzięczna, że to pokazało mi jak trzeba być silną osobą - zdradziła 19-latka.

W październiku tego roku premierę będzie miał film dokumentalny „Ania”, którego widzowie zobaczą m.in. niepublikowane dotychczas materiały archiwalne rodziny Bieniuków. W powstaniu obrazu udział wzięli także najbliżsi zmarłej aktorki, w tym jej najstarsza córka.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Pomponik

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

"Dzień Dobry TVN". Małgorzata Rozenek nie mogła uwierzyć własnym oczom. Zrobiło jej się niedobrze
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magdalena Narożna pochwaliła się swoją figurą. Fani nie mogli oderwać wzroku. "Inspiracja"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Joanna Racewicz zwróciła się do hejterów. "Nie ma zgody na plucie jadem i frustrację"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Mateusz Gessler wreszcie pokazał swoją żonę. Tworzą piękną parę, fani są zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek zdradziła prawdę na temat najmłodszego syna. Fani nie mieli o tym pojęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Paulina Holtz występuje w "Klanie" od 26 lat. Tak przez lata zmieniła się serialowa Agnieszka Lubicz
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]