Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Niesłychane wyznanie Roxie tuż po występie w "TzG". "Nie jest kolorowo"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 10.03.2024 22:06

Niesłychane wyznanie Roxie tuż po występie w "TzG". "Nie jest kolorowo"

Roksana Węgiel i Michał Kassin
fot. KAPiF

Choć występ Roksany Węgiel w drugim odcinku “Tańca z Gwiazdami” jeszcze nie dawno stał pod znakiem zapytania, ostatecznie pojawiła się na parkiecie. Powodem była choroba, z którą artystka próbowała walczyć. Tuż po występie zdobyła się na szczere wyznanie. 

Roksana Węgiel w "Tańcu z Gwiazdami"

Nowa edycja “Tańca z Gwiazdami” zgromadziła ogromną ilość Polaków przed szklanymi odbiornikami. Liczne zmiany, a także skrzętnie dobrani uczestnicy sprawili, że widzowie ochoczo śledzą taneczne pląsy gwiazd u boku profesjonalnych tancerzy. 

Niewątpliwie ogromną uwagę zwróciła na siebie Roksana Węgiel, która już w pierwszym odcinku pokazała swoje zaangażowanie, poczucie rytmu oraz talent taneczny. Jej występ spotkał się z ogromną ilością komplementów i ciepłych słów, w tym również od jury. 

Roxie Węgiel zaskoczyła wszystkich. W końcu powiedziała "DOŚĆ!"

Zagrożony występ Roksany Węgiel

Zaledwie kilka dni przed drugim odcinkiem “Tańca z Gwiazdami” do mediów dotarły niepokojące informacje o stanie zdrowia młodej artystki. Najpierw przekazano, że Roxie nie pojawiła się na próbie, a powodem miała być choroba. 

W sobotę, czyli dzień przed występem, Roksana Węgiel opublikowała w sieci niepokojące zdjęcie, na którym była podpięta pod kroplówkę. Wszystko po to, by możliwie jak najszybciej wyzdrowieć, powrócić do pełni sił i sprawności, by kolejnego dnia zatańczyć w programie. 

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel, fot. KAPiF

Roksana Węgiel w drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami" zdobyła się na wyznanie

Roksana Węgiel w “Tańcu z Gwiazdami” występuje w parze z Michałem Kassinem. Para na parkiecie dała z siebie wszystko, a jurorzy ocenili ich występ na 35 punktów

Na backstage'u Roksana Węgiel zdobyła się jednak na szczere wyznanie. 

Jakoś przez to przebrnęliśmy. Nie jest kolorowo - powiedziała artystka z wyraźnym przejęciem.

Roksana nie wyjaśniła, co miała na myśli, jednak zważywszy na jej ostatnie problemy zdrowotne, możemy się jedynie domyślać, że choroba utrudniała jej pracę na treningach. Jak podobał Wam się występ Roxie?