Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News

Marcin Hakiel przeszedł metamorfozę. Pokazał zdjęcia tuż po rozstaniu z Kasią Cichopek

14 Marca 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

W miniony piątek Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali o swoim rozstaniu. Podczas gdy aktorka chwilowo odpoczywała od mediów społecznościowych, tancerz chwalił się swoją zaskakującą metamorfozą. W takim wydaniu fani jeszcze go nie widzieli.

Po rozstaniu z mężem Kasia Cichopek chwilowo usunęła się w cień i zniknęła z mediów społecznościowych. Tymczasem jej przyszły eksmąż postanowił wykorzystać tę chwilę i pochwalił się w sieci zdjęciami, które jasno wskazują na to, że jest on w trakcie zupełnej zmiany swojego wizerunku.

Marcin Hakiel pokazał swoją zaskakującą metamorfozę

W sobotę Marcin Hakiel opublikował w sieci zdjęcie z synem , a fani od razu zwrócił uwagę na wielką zmianę w jego wyglądzie. 38-letni tancerz postanowił znacznie rozjaśnić swoje włosy i pofarbował je na kolor bardzo jasnego blondu. To jednak nie koniec zmian.

hakiel syn
www.instagram.com/marcinhakiel

W poniedziałek na swoim Instastories Marcin Hakiel zamieścił z kolei fotografię ze swojego ważenia. Waga, na której stoi tancerz, pokazuje wynik 69,4 kg, a były ukochany Kasi Cichopek przyznał w komentarzu do zdjęcia, że ostatnio tak niską wagę miał gdy był w szkole średniej.

Gwiazdor na nowych zdjęciach pokazuje się także w modnych, sportowych ubraniach, co w połączeniu ze zmianą fryzury i widoczną utratą wagi znaczenie go odmładza. Fani gwiazdorskiego małżeństwa są jednak nieco zdziwieni tak drastyczną metamorfozą tancerza.

hakiel
www.instagram.com/marcinhakiel

Fani pocieszają Marcina Hakiela po rozstaniu z Kasią Cichopek

Wszystko wskazuje jednak na to, że Marcin Hakiel nie zamartwia się rozstaniem z żoną i odważnie patrzy w przyszłość. Zmiana wizerunku może pomóc tancerzowi stanąć na nogach, nabrać pewności siebie i dobrze rozpocząć nowy etap w życiu. Fani postanowili okazać wsparcie gwiazdorowi, a pod jego zdjęciami na Instagramie nie brakuje komentarzy ze słowami pocieszenia.

- Fajny facet. Nie będzie długo sam - skomentowała zdjęcie Marcina Hakiela na Instagramie jedna z fanek. - Powodzenia w układaniu życia na nowo - dodała kolejna.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Poruszona Krystyna Janda napisała do posłanki Magdaleny Feliks. Padły wymowne słowa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Piróg dogryzł Kubie Wojewódzkiemu. Posypały się iskry, gwiazdy TVN toczą wojnę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Beata Tadla ma spore kłopoty. Ten wywiad jej nie wyszedł, reżyser ma poważne zarzuty
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Na Wspólnej" i "Barw szczęścia". Jego śmierć trzymana była w tajemnicy
Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Gogglebox. Przed telewizorem". Tragedia w domu Agnieszka i Artur Kotońskich
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Rafał Brzozowski pokazał, co dzieje się za kulisami "Jaka to melodia". Fani zachwyceni
Czytaj więcej >
Monika Majko

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]