Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Katarzyna Skrzynecka pokazała córki. Jedna piękniejsza od drugiej, fani zachwyceni

27 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Katarzyna Skrzynecka postanowiła zabrać na pokaz mody swoje córki. Zdjęcia z wypadu udostępniła w swoich mediach społecznościowych. Fani rozpłynęli się w zachwytach nad urodą pociech gwiazdy.

Katarzyna Skrzynecka pokazała córki

Katarzyna Skrzynecka w ostatnich tygodniach zdaje się nie znikać z nagłówków. Wszystko za sprawą nieoczekiwanego zwolnienia z "Twoja twarz brzmi znajomo" , gdzie aktorka pełniła funkcję jurorki.

Niełatwa sytuacja nie przytłoczyła jednak gwiazdy. Wciąż pracuje w teatrze, więc może pozwolić sobie na chwilową (miejmy nadzieję) absencję w telewizji. Dobry humor miała z pewnością na pokazie mody Deni Cler, na który wybrała się wraz z córkami.

Fotografie z "babskiego wieczoru", jak nazwała go Katarzyna Skrzynecka, opublikowane zostały w jej mediach społecznościowych. Fani nie mogli wyjść z zachwytu nad urodą pociech artystki i zalali sekcję komentarzy niezliczoną ilością komplementów. "Trzy Gracje po prostu" napisała jedna z miłośniczek o zdjęciu, na którym gwiazda pozuje z dziećmi.

Fani zachwyceni córkami Katarzyny Skrzyneckiej

- Czas wprowadzić córki na salony - zawyrokował jeden z fanów, na co Katarzyna Skrzynecka odparła żartobliwie "salon mamy i w domu".

Od 2009 r. gwiazda jest żoną mistrza Europy w fitnessie, Marcina Łopuckiego. Para doczekała się 12-letniej dziś Alikii Ilii. Oprócz tego, aktorka jest macochą córki z poprzedniego związku sportowca, 26-letniej Pauli.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Paulina Holtz występuje w "Klanie" od 26 lat. Tak przez lata zmieniła się serialowa Agnieszka Lubicz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Julia Wieniawa nie gryzła się w język. Rozlicza się z show-biznesem. "Zepsuty i odklejony"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Monika Richardson ma problemy finansowe, musiała podjąć ważną decyzję. Grozi jej bankructwo?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Gosia Andrzejewicz już tak nie wygląda. Uwielbiana piosenkarka powraca z nowym wizerunkiem
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kinga Rusin pokazała zdjęcia w bikini. Fani są zachwyceni, zazdroszczą jej "sześciopaku"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magdalena Stępień o nowej partnerce Jakuba Rzeźniczaka: "Każdy zostanie rozliczony"
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]