Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Dowbor udostępniła nagranie z mamą. 90-latka zrobiła furorę, fani są zachwyceni
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 24.09.2023 13:54

Katarzyna Dowbor udostępniła nagranie z mamą. 90-latka zrobiła furorę, fani są zachwyceni

Katarzyna Dowbor z mamą
Kapif/ Instagram @katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor pochwaliła się ostatnio na Instagramie nagraniem z mamą. Filmik robi prawdziwą furorę w sieci. Krystyna Kokocińska ma już 90 lat i wciąż cieszy się świetną formą i sprawnością fizyczną. Internauci są zachwyceni materiałem udostępnionym przez prezenterkę, co wyrazili mnóstwem pełnych ciepła i życzliwości komentarzy. 

Katarzyna Dowbor nie załamała się po utracie pracy w "Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych prezenterek w Polsce. Do dziś wielu fanów nie może pogodzić się z jej zwolnieniem z Polsatu, gdzie prowadziła uwielbiany “Nasz nowy dom”. Mimo to dziennikarka się nie załamała i znalazła nową pracę. Wciąż z powodzeniem może się spełniać zawodowo, kontynuując rozwój swojej największej pasji, jaką jest praca przed kamerami. 

Prognoza pogody na Wszystkich Świętych. Synoptycy zdradzili, czego możemy się spodziewać

Prezenterka podzieliła się uroczym nagraniem z mamą

Prezenterka utrzymuje również regularny kontakt ze swoimi fanami, na bieżąco informując, co dzieje się u niej w życiu prywatnym i zawodowym. Na jej Instagramie możemy obserwować fragmenty jej codzienności, którymi ochoczo dzieli się z użytkownikami sieci. Tym razem Katarzyna Dowbor pochwaliła się uroczym nagraniem z mamą. Rozmowa z 90-latką bardzo poruszyła internautów. Posypała się lawina życzliwych komentarzy. 

Niebywałe, co robiła mama Katarzyny Dowbor. Nagranie jest hitem sieci. Internauci zachwyceni

- Moja mama jest w takiej formie – napisała przepełniona dumą dziennikarka pod opublikowanym filmikiem. Natychmiast pojawiło się mnóstwo serdecznych słów od użytkowników sieci w kierunku 90-letniej Krystyny Kokocińskiej. Internauci nie mogli się nadziwić, że kobieta mimo swojego wieku jest w tak fenomenalnej formie. Zaskoczyło ich m.in. to, że z taką werwą kosi jeszcze trawę kosiarką.

“Mama jeździ kosiarką, ma zrobione paznokcie — wow. Przebojowa babeczka! Uwielbiam was obie, mogłabym was jeść łyżkami”; “Fantastyczna mamci. Cudowne z was kobiety”; “Piękna Mamunia. Dużo zdrowia i pogody ducha. Pani Kasiu jest pani szczęściarą, mając przy sobie cudną mamę” – pisali poruszeni fani Katarzyny Dowbor.