Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Dowbor nie ogląda już programu "Nasz nowy dom". "Po co sobie ból zadawać?"
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 23.09.2023 14:15

Katarzyna Dowbor nie ogląda już programu "Nasz nowy dom". "Po co sobie ból zadawać?"

Katarzyna Dowbor
KAPIF

Katarzyna Dowbor w jednym z ostatnich wywiadów została zapytana o wyniki oglądalności programu “Nasz nowy dom”, który prowadziła przez wiele lat. Teraz została zastąpiona przez Elżbietę Romanowską. Gwiazda wyjawiła także, dlaczego już nie ogląda show.

Katarzyna Dowbor opowiedziała o nowym programie, który poprowadzi

Katarzyna Dowbor opowiedziała w rozmowie z portalem “Wirtualne Media” o nowym programie, który poprowadzi dla stacji Canal+ Domo. - Razem z reżyserem i producentem staramy się, żeby scenariusz był jak najbardziej atrakcyjny dla widza. Mam nadzieję, że będzie się podobało to, co wymyślamy - wyznała.

Gwiazda doprecyzowała także, że jej dom nie zostanie poddany remontowi, ale metamorfozie. - Mam dom, którego nie trzeba remontować, ale warto zmienić parę rzeczy, na które mam pomysł, ale nie miałam dotąd czasu. Chętnie podzielę się z widzami swoimi pomysłami - podkreśliła Dowbor.

Skandal z udziałem księży. Biskup napisał list: "My, kapłani czujemy się zbici"

Katarzyna Dowbor o wynikach oglądalności programu "Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor postanowiła nie komentować wyników oglądalności show “Nasz nowy dom”. “Wirtualne Media” podawały, że premierowe wydanie 21. edycji programu śledziło około 140 tys. osób mniej, niż otwarcie poprzedniej serii. - Dobre wychowanie nakazuje, żebym nie komentowała tej informacji. Od komentowania są widzowie, oni oceniają program, mają w ręku pilota i nim głosują - ucięła temat Dowbor.

Katarzyna Dowbor nie ogląda już programu "Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor w wywiadzie dla “Wirtualnych Mediów” została zapytana o to, czy oglądała nowe odcinki programu “Nasz nowy dom”, który prowadziła dla Polsatu przez dziesięć lat, z nową prowadzącą, Elżbietą Romanowską. - Nie oglądałam programu. To trochę moje dziecko, byłam przy jego tworzeniu, więc po co sobie ból zadawać? - wyznała Katarzyna Dowbor.