Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Cichopek padła ofiarą perfidnego przestępstwa. Aktorka ostrzega swoich fanów
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 20.09.2023 12:35

Katarzyna Cichopek padła ofiarą perfidnego przestępstwa. Aktorka ostrzega swoich fanów

Katarzyna Cichopek
KAPIF

Katarzyna Cichopek postanowiła wystosować pilny apel w kierunki swoich fanów. Aktorka poinformowała swoich obserwatorów, że padła ofiarą perfidnego oszustwa, gdyż ktoś bezprawnie użył jej wizerunek. Ukochana Macieja Kurzajewskiego przestrzega przed szachrajskimi reklamami, do których zostały użyte jej zdjęcia bez jakiekolwiek zgody i wiedzy.

Katarzyna Cichopek padła ofiarą oszustów

Artyści i celebryci chętnie relacjonują swoje życie w sieci poprzez zamieszczanie wielu zdjęć i nagrań, na których występują. Dodatkowo imają się wielu dodatkowych fuch, m.in. zajmują się reklamowaniem wielu rzeczy, dzięki czemu ich domowy budżet znacznie się poprawia. Niestety ich publicznie publikowany wizerunek może być zachętą dla oszustów, którzy coraz śmielej wykorzystują fotografie gwiazd do swoich niecnych czynów. Ostatnio Katarzyna Cichopek miała okazję się o tym niestety przekonać.

Fatalna wiadomość dla grzybiarzy. Grzybobranie może kosztować nawet 5000 zł, potężne mandaty

Katarzyna Cichopek padła ofiarą oszustów

Katarzyna Cichopek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich celebrytek, stąd zapewne też pomysł oszusta, że jej wizerunek pomoże mu w zdobyciu zaufania potencjalnych klientów. Aktorka dba o swoją figurę, chętnie zamieszcza nagrania, na których widać, jak wylewa siódme poty podczas walki o idealną sylwetkę. 

To właśnie ten fakt wykorzystali oszuści, którzy na wizerunku Katarzyny Cichopek postanowili bezprawnie zarobić. W internecie pojawiła się reklama środków na odchudzanie, które zostało opatrzone zdjęciami aktorki oraz specjalnym napisem, zachęcającym do zakupu ich specyfiku.

- W 4 tygodnie schudłam 26 kilogramów. Bez uprawiania sportu. Katarzyna Cichopek: “Żałuję, że nie wypróbowałam tego produktu wcześniej” - możemy przeczytać.

Katarzyna Cichopek padła ofiarą przestępstwa. Teraz ostrzega swoich fanów

Ta bezprawna reklama zapewne musiała rozwścieczyć Katarzynę Cichopek, której wizerunkiem starano się oszukać klientów. Zdecydowała się szybko poinformować swoich fanów, że to wszystko jest oszustwem, z nadzieję, że jeszcze nikt nie zdążył się na to nabrać. Opublikowała screen tej oszukańczej reklamy, dodając hasztag “oszustwo”.

Screenshot_20230920_120806_Instagramafg.jpgscreen Instagram @katarzynacichopek