Rozrywka.Goniec.pl

Pawel Wodzynski/East News; Instagram.com/katarzynacichopek

Joanna Kurska ujawniła prawdę o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego? Ujawniła, kto podjął decyzję o ich wspólnej pracy

30 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie spotkali się w "Pytaniu na śniadanie" przez przypadek? Joanna Kurska, która jako jedna z pierwszych stanęła w obronie romansu prezenterów, ujawniła, kto podjął decyzję o przesunięciu dziennikarza do śniadaniówki. Będziecie zaskoczeni.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: romans na planie "Pytania na Śniadanie"?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są nierozłączni od czasu ogłoszenia światu, że ugodziła ich strzała amora, a oni nie chcą się przeciwstawiać uczuciu i rozpoczynają wspólną przygodę jako para.

Ostatni gwiazda "M jak miłość" i prowadząca "PnŚ" pochwaliła się błotną przygodą w czasie celebrowania 50. urodzin Macieja Kurzajewskiego . Jak można się spodziewać, "Kurzopki" nie przestają emanować swoim szczęściem.

Joanna Kurska, która może pochwalić się podobną burzliwą historią miłosną , postanowiła ponownie zabrać głos w sprawie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Żona byłego prezesa TVP, a także była szefowa "Pytania na Śniadanie" niespodziewanie w rozmowie z Faktem pokusiła się o słowa, które sugerować mogą, że amor został dokładnie nakierowany na to, gdzie wystrzelić ma miłosną strzałę.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski rozkwitli, gdy połączono ich w parę w studio "Pytania na Śniadanie". To nie był przypadek?

Joanna Kurska skomentowała związek Cichopek i Kurzajewskiego

Joanna Kurska , która oburzyła Polaków ślubem kościelnym z Jackiem Kurskim, nie była poruszona romansem Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Co więcej, żona byłego prezesa TVP uznała, że to dowód na prawdziwą miłość, a ta ponoć zawsze tryumfuje.

Była szefowa "Pytania na Śniadanie" po ujawnieniu związku "Kurzopków" stwierdziła, że... "najważniejsza jest miłość". W najnowszej rozmowie z Faktem przyznała, że to nie kto inny, a sam Jacek Kurski żyje z ciężarem zasługi połączenia gwiazd TVP w zawodową parę.

- Maciej to najlepszy obecnie na antenie dziennikarz sportowy, z przepięknym głosem, ciepłym uśmiechem i perfekcyjną dykcją. Byłam przeszczęśliwa (wtedy jeszcze jako widz), kiedy mój mąż zdecydował, że Maciek poprowadzi "Pytanie na Śniadanie", a jak świetnie się z nim pracuje, przekonałam się, gdy zostałam szefową tego programu. Maciek to profesjonalny dziennikarz, błysk i inteligencja. Życzę mu tylko pięknych chwil w życiu - powiedziała Joanna Kurska w rozmowie z Faktem.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: fakt

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Nie żyje Łukasz Gajdzis. Aktor m.in. "Na Wspólnej" miał tylko 38 lat
Czytaj więcej >

Telewizja

Oburzające wyznanie Roksany Węgiel. Gwiazda opowiedziała, jak traktowali ją mężczyźni
Czytaj więcej >

Telewizja

"The Voice Kids". Uczestniczka wróciła po latach do programu. Przez udział w nim doświadczyła przemocy
Czytaj więcej >

Telewizja

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś ma duży problem. Zaskakujące wyznanie
Czytaj więcej >

Telewizja

Tak wygląda teraz Lucy z "Rancza". Najnowsze zdjęcie nie pozostawiają złudzeń
Czytaj więcej >

Telewizja

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znów w ogniu krytyki. Widzowie mają dość
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]