Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": kto wygrał program? Wszystko już wiadomo
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 13.05.2022 22:02

Finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": kto wygrał program? Wszystko już wiadomo

twoja twarz brzmi znajomo finał
Polsat

Zakończył się kolejny finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i poznaliśmy zwycięzcę 16. edycji. Jurorzy samodzielnie podjęli decyzję o tym, kto według nich spisał się najlepiej. Czy doszło do kolejnego zaskoczenia?

Czterema finalistami tej edycji byli Ania Rusowicz, Andrzej Kozłowski, Viki Gabor i Danzel. Jedno z nich będzie mogło sięgnąć po główną nagrodę i przekazać ją na wybrany cel charytatywny.

Finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Znamy zwycięzcę, opublikowano wyniki

13 maja 2022 wyemitowano ostatni odcinek 16. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jurorzy wybrali czworo uczestników, którzy spisywali się najlepiej w poprzednich odcinkach.

Samodzielnie wybrali również laureatów kolejnych miejsc. 4. miejsce czyli Żelazną Maskę zdobyła Viki Gabor, która w ostatnim odcinku wcieliła się w Whitney Houston i zaśpiewała "I Wanna Dance with Somebody".

Laureatem brązowej Twojej Twarzy została Ania Rusowicz - wcześniej artystka zwyciężyła w odcinku, w którym wcieliła się w Irenę Santor i została przez nią osobiście skomplementowana na scenie.

W walce o wygraną zostali tylko Danzel i Andrzej Kozłowski. Laureatem złotej Twojej Twarzy zwycięzcą programu został Danzel, który wcześniej zachwycił jurorów swoimi interpretacjami polskich piosenek.

Danzel jest pierwszym zwycięzcą programu z zagranicy i rzeczywiście bardzo rozwinął się w programie, ale konkurencja była niezwykle blisko.

Wręczono mu również czek na 100 tys. zł, który zwycięzca postanowił przekazać na wybrany przez siebie cel i oddał je na operację dziewczynki, która potrzebowała ich na operację rozdzielenia palców.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec