Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Edyta Górniak złożyła życzenia Allanowi z okazji Dnia Dziecka. Fani oburzeni zdjęciem
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 01.06.2023 15:30

Edyta Górniak złożyła życzenia Allanowi z okazji Dnia Dziecka. Fani oburzeni zdjęciem

Edyta Górniak, Allan Krupa
Kapif

Edyta Górniak opublikowała na Instagramie zdjęcie, pod którym składa życzenia Allanowi i jego dziewczynie z okazji Dnia Dziecka. Sama nie miała zbyt wiele szczęścia w miłości, ale bardzo mocno kibicuje swojemu synowi w jego relacji. Fanom nie spodobała się jedna rzecz.

Allan jest oczkiem w głowie mamy

Edyta Górniak to jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek. Od ponad 30 lat swoim głosem zachwyca fanów, których z roku na rok jest coraz więcej. Poza rozwojem kariery, piosenkarka zajmuje się wychowywaniem syna, Allana. Jak sama często podkreśla, chłopak jest dla niej najważniejszą osobą na świecie. Artystka niejednokrotnie wspomina o nim w wywiadach i podkreśla, że stara się dawać mu wszystko to, co najlepsze. Allan jest już pełnoletni i mieszka sam, ale troska matki o syna jest nadal bardzo silna.

Katarzyna Dowbor wyremontuje kolejny dom. Zaskakujące informacje

Edyta Górniak z okazji dnia dziecka opublikowała na Instagramie zdjęcie syna z dziewczyną

Edyta Górniak zżyła się także z dziewczyną Allana. - Śliczna, skromna, normalna, fajna. Ja myślę, że to jest jeszcze taki etap, że ona jest przy mnie bardzo skrępowana. Ja bym chciała odegrać taką normalną rolę mamy chłopaka, takiej zwykłości. Zawsze daje ludziom czas, bo wiem, że muszą się trochę oswoić - mówiła o swojej synowej kilka miesięcy temu portalowi Jastrząb Post.

Z okazji dnia dziecka opublikowała na Instagramie zdjęcie Allana z jego dziewczyną, Angeliką. - Moje dzieci i moje szczęście – napisała Edyta pod postem.

Fani oburzyli się zdjęciem opublikowanym przez Edytę Górniak

Jedna z osób szybko z oburzeniem skomentowała, że dziewczyna Allana trzyma w dłoni papierosa – po niej odezwały się kolejni zniesmaczeni. "Kocham nawet z fajem" - odparła Górniak, która stanęła w obronie synowej. "I czym się tutaj chwalić?" - zapytała jedna z internautek. "Miłością, baranie" - odparła jej na to piosenkarka. Na szczęście sytuację uratowały miłe komentarze od fanów, którzy życzyli parze dużo szczęścia. “Szczęścia dla nich i miłości!” - pisali.