Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Dzień dobry TVN": Anna Kalczyńska w ogniu krytyki. "Was już zupełnie pogrzało"
Irmina Jach
Irmina Jach 17.06.2022 09:47

"Dzień dobry TVN": Anna Kalczyńska w ogniu krytyki. "Was już zupełnie pogrzało"

Dzień dobry TVN
Screen z programu "Dzień dobry TVN" prod. TVN

"Dzień dobry TVN": W jednym z ostatnich wydań programu śniadaniowego doszło do skandalu z udziałem Anny Kalczyńskiej, która w krytyczny sposób odniosła się do rodzicielskiego kryzysu Ekskluzywnego Menela. Celebryta przyznał, że jest zmęczony, co wyraźnie nie spodobało się gospodyni "Dzień dobry TVN".

Kamil Pawelski, znany internautom jako Ekskluzywny Menel, wyznał fanom, że jest zmęczony wychowywaniem dzieci. - Jestem naprawdę zmęczony, a to dopiero początek. To jest najgorsze - mówił. Celebryta jest ojcem czteroletniego syna oraz rocznej córki. Historia mężczyzny bardzo zainteresowała prowadzących "Dzień dobry TVN".

"Dzień dobry TVN": Anna Kalczyńska w ogniu krytyki

Anna Kalczyńska w rozmowie z Kamilem Pawelskim wyraźnie umniejszyła kryzysowi rodzicielskiemu i zmęczeniu celebryty. Gwiazda za przykład "naprawdę zmęczonego rodzica" postawiła swojego brata, który wychowuje więcej pociech.

- Kamil, ja cię zapraszam do mojego brata. On ma czworo dzieci, są w trakcie przeprowadzki, Filip pracuje non stop. Może zmienisz troszeczkę punkt widzenia - powiedziała na wizji prowadząca "Dzień dobry TVN".

Ekskluzywny Menel postanowił odnieść się do jej słów w mediach społecznościowych. Odniósł wypowiedź Anny Kalczyńskiej do ostatniego skandalu z udziałem Anny Wędzikowskiej, która oznajmiła, że niscy mężczyźni nie mogą być przystojni.

- Ja nie wiem, co się z tymi dziennikarkami ostatnio dzieje. Najpierw jedna klasyfikuje kolesi wedle wzrostu, teraz kolejna uzurpuje sobie prawo do definiowania, czy mężczyzna ma prawo czuć się zmęczony wychowywaniem swoich dzieci. Was, drogie panie, to już zupełnie pogrzało? To jest jakiś konkurs na ambasadorstwo w toksycznej kobiecości? - napisał celebryta na swoim Instagramie.

"Dzień dobry TVN": Anna Kalczyńska jest "odklejona"?

Ekskluzywny Menel przyznał, że przeżywa obecnie trudny okres. Celebryta niedawno pożegnał ojca, jest przytłoczony formalnościami związanymi z zakupem domu, a dodatkowo - wraz z żoną - musieli całkowicie zmienić model funkcjonowania ich rodziny.

- Czy my w końcu możemy przestać licytować się, kto ma prawo na zmęczenie, kto ma prawo do depresji, kto ma prawo do mówienia, że nie daje rady i tak dalej. Czy to prawo po równi należy się tak dla kobiet, jak i dla mężczyzn? Czy to odklejenie się pani Kalczyńskiej to kwestia tego, że będąc dziennikarką śniadaniową, obraca się głównie w tematach jajecznicy i trendach na najbliższe lato? - grzmiał influencer.

Ekskluzywny Menel przypomniał Annie Kalczyńskiej, że "głupota jest gorsza od ignorancji", przywołując jednocześnie statystyki mówiące, że Polska jest w czołówce krajów Unii Europejskiej, jeśli chodzi o liczbę samobójstw wśród mężczyzn.

- Pani idiotyczna postawa sprzed kilku dni to jak splunięcie na każdego mężczyznę, który decyduje się na zaangażowanie w wychowywanie swoich dzieci i idącą za tym frustrację, demotywację i zmęczenie - podsumował. Należało jej się?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl