Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Anna Popek dopiero co straciła posadę w TVP. Teraz usłyszała kolejne złe wieści
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 21.09.2023 21:13

Anna Popek dopiero co straciła posadę w TVP. Teraz usłyszała kolejne złe wieści

Anna Popek
KAPIF

Niedawno w mediach pojawiła się informacja o tym, że Anna Popek straciła program w TVP. Teraz okazało się, że radiowa “Trójka” postanowiła wprowadzić pewne modyfikacje w programie, który prowadzi Popek. Czego dotyczą zmiany?

Anna Popek straciła posadę w TVP

Anna Popek jest gwiazdą TVP już od wielu lat. Widzowie cały czas mogą ją oglądać w porannym formacie “Pytanie na śniadanie” u boku Roberta Rozmusa, a do niedawna występowała także w show “Polskie biesiady”. Ostatnio jednak wyszło na jaw, że wraz z zakończeniem sezonu letniego, zaprzestano produkcji programu. Podobno to właśnie Anna Popek była najbardziej niezadowolona z tego faktu. 

Mateusz Murański do dziś nie został pochowany? "Nie ma takiego miejsca"

Anna Popek skomentowała utratę programu w TVP

Anna Popek postanowiła odnieść się do zaistniałej sytuacji w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie opublikowała krótkie oświadczenie w tej sprawie. 

- Niektórzy “martwią się” moją sytuacją w TVP. Niepotrzebnie. Każdy, kto się choć trochę zna na telewizji, wie, że niektóre programy są zaplanowane na określoną liczbę odcinków. Biesiady także do takich należały. Jestem szczęśliwa, że biorę udział w tym projekcie, który wciąż trwa i który bardzo podoba się zarówno widzom, jak i uczestnikom - czytaliśmy na profilu Anny Popek. 

Wielkie zmiany w programie radiowym Anny Popek

Jak się okazuje, to nie koniec złych wieści dla prezenterki. Wirtualne media podają, że zaszły spore zmiany w audycji radiowej “Leniwe przedpołudnie”, którą prowadzi Anna Popek. 

Program został przesunięty z godziny 11:05 na 13:05, a w związku z tym konieczna była zmiana nazwy na “Leniwe popołudnie”. Tak jak wcześniej, audycja będzie trwała niemal godzinę. W radiowej “Trójce” pojawiło się także nowe, trzygodzinne pasmo muzyczne “Trójka Cafe”, które zaczyna się o 10:05, a gospodarzem jest przeważnie Tomasz Miara.

Tagi: Anna Popek