Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Anna Popek skomentowała utratę posady w TVP. Od razu musiała zareagować
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 18.09.2023 17:52

Anna Popek skomentowała utratę posady w TVP. Od razu musiała zareagować

Anna Popek
KAPiF

Według najnowszych doniesień Anna Popek miała stracić posadę przy jednym z programów Telewizji Polskiej. Prezenterka w swoim najnowszym wpisie w mediach społecznościowych odniosła się do tych plotek. Jak zareagowała?

Anna Popek straciła posadę w TVP

Anna Popek jest związana z Telewizją Polską już od wielu lat. Aktualnie cały czas możemy oglądać ją w “Pytaniu na śniadanie” u boku Roberta Rozmusa, a ostatnio występowała także w show “Polskie Biesiady”. Jak informuje “Plotek”, format miał być kontynuowany jesienią, ale tak się nie stanie. Podobno to właśnie Anna Popek ma być najbardziej niezadowolona z tego faktu. Teraz gwiazda odniosła się do zaistniałej sytuacji na swoim Instagramie.

Nie tylko kontrolerzy pukają do drzwi Polaków. 45-latek stracił wielkie pieniądze

Anna Popek zareagowała na plotki o utracie pracy

Anna Popek zamieściła na swoim Instagramie wpis, w którym wyznała, że dotarły do niej plotki, które krążą po sieci. - Niektórzy “martwią się” moją sytuacją w TVP. Niepotrzebnie - napisała. W dalszej części postu odniosła się do spekulacji związanych z formatem “Polskie biesiady”.

- Każdy, kto się choć trochę zna na telewizji, wie, że niektóre programy są zaplanowane na określoną liczbę odcinków. Biesiady także do takich należały. Jestem szczęśliwa, że biorę udział w tym projekcie, który wciąż trwa i który bardzo podoba się zarówno widzom, jak i uczestnikom - czytamy na profilu Anny Popek.

Anna Popek cieszy się z wieloletniej współpracy z TVP

Anna Popek napisała także o tym, że cieszy się z możliwości pracy w Telewizji Polskiej. - Cieszę się, że od ponad 20 lat mogę pracować w polskiej telewizji i mam tu swoje miejsce. Cieszę się z mojego powrotu do “Pytania na śniadanie”, gdzie koleżeńskie, dobre stosunki idą w parze z wysoką jakością programu. Cieszę się, że mam też swoje programy w TVP Info i gdzie mogłam zrealizować autorski cykl pt. “Rezydencje królewskie” - napisała prezenterka. Na koniec wpisu zaprosiła wszystkich na miłosną biesiadę w najbliższy piątek 22 września.

Tagi: Anna Popek TVP