Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Anna Lewandowska nic już nie ukrywa o Robercie. "Przeżyliśmy wiele pięknych chwil"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 16.09.2023 19:17

Anna Lewandowska nic już nie ukrywa o Robercie. "Przeżyliśmy wiele pięknych chwil"

Anna i Robert Lewandowscy
KAPIF/ kadr programu "Dzień Dobry TVN" prod. TVN

Widzowie “Dzień Dobry TVN” zapewne przeżyli niemały szok, gdy na ekranach swoich odbiorników telewizyjnych zobaczyli Annę Lewandowską. Żona piłkarza podczas sobotniej emisji programu śniadaniowego opowiedziała o swoim nowym biznesie, wspomniała także o córce - Klarze. Przy okazji wyjawiła, w jakim obecnie stanie znajduje się kapitan polskiej reprezentacji piłki nożnej, Robert Lewandowski.

Anna Lewandowska była gościem "Dzień Dobry TVN"

Anny Lewandowskiej zdecydowanie nie trzeba przestawiać. Jest niezwykle znana i rozpoznawana, wręcz nie ma dnia, by jej nazwisko nie pojawiło się w mediach. Pomimo tego jej obecność w sobotnim wydaniu “Dzień Dobry TVN” ewidentnie zaskoczyła widzów. Wszystko przez to, że w programie pojawiła się wówczas, gdy bardzo głośno zrobiło się o jej mężu, Robercie Lewandowskim.

Zagraniczne media zaczęły spekulować, że piłkarz miał być zamieszany w zwolnienie Fernando Santosa z funkcji selekcjonera. Oliwy do ognia dolał przegrany mecz reprezentacji Polski z Albanią, który rozwścieczył kibiców.

Córka Lewandowskich przyłapała ich i zrobiła zdjęcie. Wszystko jest już jasne

Anna Lewandowska w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o swoim nowym wyzwaniu biznesowym, jak i o córce Klarze

Anna Lewandowska podczas trwania emisji “Dzień Dobry TVN” zdradziła, że do Polski przyleciała w połowie września, by móc osobiście dopilnować kilku projektów zawodowych, nad którymi od pewnego czasu pracuje. Okazało się, że trenerkę pochłonęła bachata, która niezwykle się jej spodobała, postanowiła więc nową pasję połączyć z biznesem.

- Chciałam zrobić mężowi niespodziankę na naszą 10. rocznicę ślubu, no i zapisałam się na te tańce. Zaczęło pisać do mnie bardzo ludzi z Polski, że chcą zacząć chodzić, nauczyciele zaczęli mi dziękować za wsparcie, bo mają przepełnione sale treningowe, dlatego ruszyłam z bachatą w aplikacji. Mogę też już powoli zdradzić, że będę rozwijać ten projekt nie tylko w Polsce, ale również w Barcelonie. Ruszam z siłownią, otwieram nowe miejsce treningowe (...) i w planie też jest szkoła tańca - zdradziła Anna Lewandowska.

Żona Roberta Lewandowskiego opowiedziała także o pasji swojej córki Klary. Jak wyznała trenerka, dziewczynka miała zakochać się w gimnastyce. Jej rodzicom bardzo zależy, by dziecko mogło rozwijać swoje pasje, dlatego też postanowili dostosować swój grafik pod Klarę.

- Moja Klarcia poszła teraz do drugiej klasy w szkole brytyjskiej i właśnie doszło do mnie, że to już nie jest ten czas, kiedy planuję kalendarz tylko pod mojego męża, ale już teraz planujemy kalendarz pod naszą córkę, która szkoły opuszczać nie może. Więc też z tego względu jestem zdecydowanie rzadziej w Warszawie. Plus zajęcia dodatkowe jeszcze, Klara zaczęła gimnastykę, tak że zobaczymy, jak to będzie. Nowa pasja naszej córki, oby poszło dobrze, sama wybrała gimnastykę - pochwaliła się trenerka.

Anna Lewandowska wyjawiła prawdę o Robercie Lewandowskim

Anna Lewandowska w trakcie trwania sobotniego wydania “Dzień Dobry TVN” opowiedziała nie tylko o swoich planach oraz pasji córki. Zdecydowała się również na to, by wyjawić prawdę dotyczącą Roberta Lewandowskiego i tego, co w ostatnim czasie dzieje się wokół niego. Zdradziła, jak piłkarz się czuje po niedawnej porażce reprezentacji Polski z Albanią.

- Reprezentacja budzi wiele emocji. Mój mąż jest już 15 lat w reprezentacji Polski. Przeżyliśmy wiele pięknych chwil z reprezentacją, jak i wiele przykrych momentów. Jedyne co mogę powiedzieć, to Robert bardzo przeżywa te mecze i bardzo mu zależy. Wiem o tym, jak bardzo chce. Także tego typu znaki to są nasze połączenia między nami, ale po prostu wiem, jak mu jest ciężko - wyjaśniła Anna Lewandowska.