Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Anna Bogusiewicz nową prowadzącą "Wiadomości". Kim jest gwiazda TVP?
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 18.09.2023 13:14

Anna Bogusiewicz nową prowadzącą "Wiadomości". Kim jest gwiazda TVP?

Anna Bogusiewicz
fot. screen "Wiadomości"

W niedzielnym wydaniu “Wiadomości” oczom widzów ukazała się nowa prowadząca. Kim jest Anna Bogusiewicz? Okazuje się, że karierę zaczynała od udziału w konkursach miss. 

Anna Bogusiewicz nową prowadzącą "Wiadomości"

W niedzielę 17 września serwis informacyjny "Wiadomości" TVP nadawany był prosto z Suwałk. We wspomnianym mieście odbył się bowiem koncert  "Razem dla bezpiecznych granic", na którym wystąpili Krzysztof Cugowski, Viki Gabor czy Natasza Urbańska.

- Polska musi być bezpieczna, a wojsko silne, aby bronić każdego skrawka naszej ziemi - przywitała się z widzami prezenterka, debiutująca w roli prowadzącej “Wiadomości”. Kim jest Anna Bogusiewicz?

Katastrofa w małżeństwie Elżbiety Jaworowicz. Widzowie nie mieli pojęcia

Kim jest Anna Bogusiewicz?

Anna Bogusiewicz to prezenterka, którą widzowie mogą kojarzyć między innymi z “Planu dnia”. Pojawiała się również w popołudniowych i wieczornych wydaniach informacji w TVP Info.

Celebrytka pochodzi z Lublina, gdzie rozpoczynała karierę w show-biznesie. Zanim jednak została dziennikarką, brała udział w konkursach piękności. Ze szczególnym sentymentem wspomina wybory Miss Polski w 2008 roku, w których zdobyła tytuł Miss Foto.

- Nie miałyśmy sztucznych rzęs, przedłużanych włosów ani silikonu tu i tam. Miałyśmy za to apetyt na cudowną przygodę, zdroworozsądkowe podejście do sprawy i sympatię do siebie nawzajem. Dlatego na zgrupowaniu bawiłyśmy się jak na kolonii i po ciężkich godzinach prób, zdjęć potrafiłyśmy śmiać się do łez w hotelowych pokojach, a podczas wieczornych pogaduch zdążyłyśmy streścić sobie połowę życia. Dlatego też nikt nikomu nie piłował szpilek i nie podkładał nóg - wspominała po latach.

Anna Bogusiewicz reprezentowała Polskę podczas Miss Globe International

Anna Bogusiewicz reprezentowała nasz kraj na wyborach Miss Globe International w Albanii. Jak wyznała w mediach społecznościowych, do udziału w pierwszych konkursach piękności namówiły ją koleżanki.

- Finał poprzedzony był wieloma etapami eliminacji i dwoma zgrupowaniami. Poznałam wówczas wielu ciekawych i cudownych ludzi, ale przede wszystkim świetne 27 dziewczyn - finalistek, w tym przyjaciółkę na całe życie. Każda z nas była inna, ale wiele nas łączyło - zdradziła na Instagramie.